◾️ FC Kuřim – FC Boskovice-Letovice 3:0 (1:0)

🟨 38′ Černý

Sestava: Bednář – Cichra, Fadrný, Černý, Havelka (80′ Všianský), Klepáček, Odehnal (75’ Kazda), Minx, Sychra L. (75’ Sychra D.), Pokorný, Stara

👉🏻 Poslední venkovní utkání této sezóny jsme odehráli na půdě již jistého vítěze soutěže z Kuřimi.

Začátek utkání patřil domácím, dostávali se do šancí, které musel likvidovat až brankář Bednář. Největší naši šanci v první půli měl Pokorný, kterému jeho samostatný nájezd zlikvidoval brankář Veselý. Ve 31. minutě otevřel skóre utkání Petřík, a to když nikým nehlídaný na zadní tyči uklidil hlavičkou centr Čecha do sítě – 1:0.

Ve druhém poločase měl velkou šanci na vyrovnání Minx, jeho střela z úrovně penalty si však nenašla cestu do sítě. Domácí v 62. minutě odskočili na rozdíl dvou branek, Čech si naskočil na centr a hlavičkou poslal míč na zadní tyč – 2:0. V 72. minutě upravil na konečných 3:0 opět z centru Ullmann. V poslední minutě ještě mohl upravit skóre Klepáček, jenže jeho hlavička šla pouze do míst, kde stál připravený Veselý.

Poslední utkání sezóny 2023/2024 odehrajeme na domácí půdě netradičně v pátek 14.6.2024 od 18:30 proti týmu Svratky Brno. Přijďte podpořit naše hráče.