◾️ TJ Moravan Lednice – FC Boskovice-Letovice 1:8 (0:3)

🎯 6’ Kazda, 9’ Stříž, 22’ Kazda, 59’ Minx, 67’ Pokorný, 76’ Živný (pen.), 85’ vlastní gól, 89’ Pokorný

🟨54’ Cichra, 64’ Havelka

Sestava: Bednář – Cichra, Fadrný, Černý (75′ Odehnal), Havelka (75′ Sychra L.), Stříž, Paděra, Kazda (46′ Živný), Pokorný, Minx (59′ Sychra D.), Stara (46′ Klepáček)

👉🏻 V sobotu 6.4.2024 zajíždělo naše A mužstvo k zápasu do Lednice, kde chtělo odčinit předchozí domácí porážku s Rajhradicemi. Naši kluci nezaváhali a po jednoznačném výsledku přivezli 3 body.

Brankostroj se rozjel již v 6. minutě, když skóre otevřel Kazda – 0:1. O 3 minuty později nás poslal do dvougólového vedení Stříž – 0:2. Ve 14. minutě dostala Lednice příležitost v podobě pokutového kopu, ovšem s penaltou si Bednář poradil. Domácí svoji šanci nevyužili, naopak Kazda ve 22. minutě vstřelil svou druhou branku v zápase – 0:3.

Další branky jsme se dočkali až ve druhé půli, v 59. minutě nachystal Pokorný míč před prázdnou bránu Minxovi – 0:4. V 67. minutě využil rychlého protiútoku Pokorný, udělal kličku brankáři a zvýšil již na 0:5. O minutu později jsme chybovali v rozehrávce a domácí Osička snížil – 1:5. V 76. minutě byl faulován Stříž v pokutovém území, penalty se ujal Živný a nedal brankáři šanci – 1:6. V 87. minutě poslal míč před bránu Pokorný a domácí hráč si míč nešikovně srazil do vlastní sítě – 1:7. A abychom Lednici dali opět 8 gólů stejně jako na podzim (domácí vítězství 8:2), v 89. minutě zatlačil Živný na rozehrávku Lednice, domácí brankář chyboval a Pokorný mohl v klidu dovést míč do prázdné brány – 1:8.

Další utkání sehraje naše A mužstvo na domácím hřišti netradičně v sobotu 13.4.2024 od 10:30 proti mužstvu z brněnských Bosonoh. Přijďte podpořit naše hráče.