Přinášíme vám přehled výsledků z uplynulého víkendu.

Áčko si na hřišti v Letovicích poradilo v derby s Kunštátem poměrem 4:1. Béčko v prvním zápase v 7. lize po dobrém výkonu nestačilo na rezervu Svratky Brno a céčko neuspělo na půdě Svitávky.

Muži A:

FC Boskovice-Letovice „A“ – FK Kunštát „A“ 4:1 (2:0)

🎯 6′, 19′ a 60′ Pokorný, 90+3′ Hrabec

🟨 Cichra, Pokorný, Všianský

Sestava: Bednář – Cichra, Marek, Fadrný, Havelka (73′ Černý), Ondroušek, Klepáček, Živný (69′ Najer), Minx (59′ Hlaváček), Pokorný (73′ Hrabec), Stara (73′ Všianský)

👉🏻 V prvním utkání v nové sezóně vyzvalo naše áčko tým z nedalekého Kunštátu. Utkání se odehrálo na hřišti v Letovicích, kam zavítalo na 400 diváků.

V prvních 30 minutách utkání náš A tým dominoval ve všech směrech a výsledkem bylo vedení 2:0. Kunštát se dočkal snížení v 58. minutě, které však trvalo jen 2 minuty, neboť v 60. minutě završil hattrick Pokorný. Konečnou podobu výsledku stvrdil v nastavení svým prvním gólem v A týmu Hrabec.

Další utkání odehraje náš A tým v pátek 16.8.2024 od 18:00 v Bystrci. Přijeďte podpořit naše kluky.😎‼️

Muži B:

FC Svratka Brno „B“ – FC Boskovice-Letovice „B“ 2:1 (0:0)

🎯 81′ Bayer

Komentář trenéra Šedivého: „S výsledkem prvního utkání samozřejmě nemůžeme být spokojeni. Hráči ale předvedli velmi dobrý výkon zejména v prvním poločase, kdy jsme mohli celé utkání rozhodnout. Naším cílem teď bude na tento výkon navázat a první domácí utkání vyhrát.