�vodn� strana


FC Boskovice - FK SK Bosonohy 2:1 (1:1).

Sestava: Bednář -  Cichra, Dračka, Fadrný, Preč, Závodný, Minx, Paděra, Stara, Pokorný, Novák. 

Střídali: Havelka, Müller, Sychra L., Stanček.

Branky: Pokorný, Novák.

Zápas proti Bosonohám nezačal pro naše barvy vůbec dobře. Prvních dvacet minut nás zkušenější hosté přehrávali a velmi brzy se ujali vedení po rohovém kopu,kdy nechali naši borci nehlídaného hlavičkujícího hráče na vzdálenější tyči.

Po té nás několikrát zachránil skvělý Jindra Bednář. Vyrovnání přinesla přesně mířená střela Miloše Pokorného z hranice velkého vápna, která zapadla přesně k levé tyči.

O tom, že Bosonohy utrpí první letošní porážku pak rozhodla kombinační akce z 58.minuty zakončená pohotovým Jendou Novákem. Hosté však hrozili i nadále, ještě několikrát se musel předvést Jindra Bednář, na druhé straně jsme k pojištovacímu gólu nedotáhli řadu nadějných rychlých protiútoků.

Nicméně závěrečný hvizd po dosti dlouhém nastavení znamenal potvrzení jedné historické zajímavosti. Přestože Bosonohy jsou jinak na venkovních hřištích poměrně úspěšné, tak na našem stadionu ani na šestý pokus nebodovaly.Jsou tak jediným týmem z těch, které hrají krajský přebor dlouhodobě, který jsme na našem stadionu obrali o plný počet bodů. 

Další těžký zápas nás čeká příští neděli na půdě líšeňského béčka.

 


© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ