�vodn� strana


FC Sparta Brno - FC Boskovice 0:3 (0:2).

Sestava: Bednář - Cichra, Dračka, Fadrný, Preč, Závodný, Sychra L., Minx, Paděra, Stara, Novák. 

Střídali: Müller, Stanček, Sychra F., Živný, Odehnal.

Branky: Minx, Preč, Novák.

 

V horkém sobotním podvečeru se naši muži vydali do Brna, aby v Komárově změřili síly se Spartou Brno. Do tohoto zápasu jsme šli povzbuzeni výhrou z prvního kola, ale za to oslabeni hned o pětici kvalitních hráčů. Není divu, že na tvář trenéra Havlíčka přibylo několik stařeckých vrásek, ale ty vyléčili samotní naši fotbalisté výborným výkonem a přesvědčivým vítězstvím.

Aktivní úvod zápasu se na ukazateli skore obrazil už v 8. minutě kdy Honza Minx napřáhl z 25 metrů a nádherná střela se laškovně otřela o tyč a zapadla nekompromisně do domácí branky.

Naši bojovníci se nadále zakousli do soupeře jako pitbulové do zločincova lýtka a další šance se rodily jako na běžícím pásu. Gólově se ujala až podařená kombinace na jeden dotek, kterou do prázdné branky zakončoval Tonda Preč.

Hned v úvodu druhého poločasu šel Lukáš Závodný sám na domácího golmana, ale dostal se s míčem až příliš ze střeleckého úhlu a domácí obrana nebezpečí zažehnala. Ovšem hned o dvě minuty později se ze skrumáže trefil Jenda Novák a domácí byli na ručník.

Naši fotbalisté si hlídali zbytek zápasu s takovým přehledem, kterému se snad vyrovná jen přehled zkušené sestry při distribuci léků.

Málokdy jsem si mohl vychutnat závěr našeho zápasu na hřišti soupeře s takovým klidem a pohodou.

Zápas skončil a v sobotu dopoledne přijede výzva největší. Soupeř nejtěžší Tatran Bohunice. Jakou lepší pozvánku než dnešní výkon a výsledek vám, ctěné publikum můžeme nabídnout???

 


© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ