�vodn� strana


FC Boskovice - FC Moravský Krumlov 2:0 (0:0).

Sestava: Bednář – Müller, Pokorný, Novák, Daněk, Dračka, Hlaváček, Fadrný, Paděra, Minx, Němec. 

Střídali: Cichra, Havelka, Stara, Havlíček.

Branky: Pokorný, Havelka

V sobotním dopoledni jsme přivítali tradičního a vždy nepříjemného soupeře z Moravského Krumlova. Do utkání nemohl nastoupit z Morendy pokopaný Tonda Preč, ale mužstvo i bez něj bylo odhodláno vybojovat všechny 3 body.

V  prvním poločase však stojí za zmínku snad pouze velká šance Jendy Nováka ze 24. minuty, kdy těsně minul opuštěnou branku hostů. Jinak jsme dobývali obranný val hostů, ti odkopávali míče na střed hřiště a snažili se o nějaký rychlejší protiútok.

Druhá půle začala mnohem nadějněji. Robin Müller se krásně uvolnil po křídle a po jeho centru se dostal k míči Milda Pokorný a krásně vymetl dolní růžek hostující branky. O čtyři minuty později zakončil naši kombinační akci střídající Honza Havelka a vedli jsme o dva góly.

Přesto se nedá říct, že bychom se tím definitivně uklidnili a dostali soupeře pod tlak. Přesto mohl další ze střídajících hrající trenér Havlíček v sólovém úniku navýšit náskok, ale hostujícího golmana nepřekonal.

V závěru se nejprve vytáhl výborným zákrokem Jindra Bednář a po té již v nastaveném čase dostali hosté výhodu ve fotbale největší. Zahrávali pokutový kop. Hostující hráč však branku výrazně minul a tím tak trochu symbolicky podtrhl dopolední zápas a střeleckou nemohoucnost krumlovských.

Tři body máme, ale víme, že na silnější soupeře budeme zahrát ještě lépe.

A soupeř vysoké jakostní odrůdy nás čeká už příští neděli dopoledne, kdy zajíždíme do Komárova na brněnskou Spartu.

 
© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ