�vodn� strana


Fotbalové hvězdy na dosah.

Takto se jmenovala akce, která se konala v pondělí 7.9.2020 ve fotbalovém areálu v Červené zahradě v Boskovicích. Hlavními protagonisty byli bývalí reprezentanti České republiky Jan Polák, Marek Heinz, Luboš Kalouda a David Rozehnal. Marek Ujfaluši se místo přislíbené účasti v Boskovicích musel věnovat svým povinnostem v realizačním týmu narychlo poskládaného reprezentačního týmu mužů v utkání Ligy národů v Olomouci se Skotskem. Na trávníku v Červené zahradě ho nahradil odchovanec FC Boskovice a nyní brankař prvoligové Zbrojovky Brno Martin Šustr.

Tyto celebrity pod dohledem kamer České televize vedly jednotivá stanoviště a treninky družstev FC Boskovice. Na trávníku se vystřídalo na 200 hráčů a hráček od přípravky až po muže. Během treninků s reprezentanty byla představena Milanem Stryou,vedoucím trenérem mládeže a sekretářem klubu a Petrem Kubáskem z České televize, který celou akci moderoval, všechna družstva FC Boskovice včetně trenérů.
Od 18 hodin se v utkání malé kopané střetli přítomní reprezentanti ČR doplnění o domácí odchovance nyní působících v ligových týmech Martina Šustra, Jana Koudelku (oba Zbrojovka Brno) a Michala Stříže (1.SK Prostějov) a Jana Pavla, bývalého hráče FC Boskovice, majitele firmy Jean Paul´s a tvůrce této akce s trenéry FC Boskovice. Za trenéry nastoupili trenér brankařů David Novotný, Jiří Fadrný (U8), Ondřej Paděra (U9), Libor Čapka (U10), Radek Stříž (U11), Lukáš Martínek (U13 a muži B), Milan Strya a Michal Sič(U14), Tomáš Měkota a Vladimír Petrů(U15), Jan Havlíček (muži A). Utkání odřídil mezinárodní profesionální rozhodčí Emanuel Marek z Brna. Výsledek nebyl až tak důležitý, ale vítězství po výsledku 9:8 zůstalo v Boskovicích.
Po utkání následovala tombola o 3 dresy národního týmu,beseda s protagonisty této akce. Kolem půl deváté byl rozhovor s Janem Polákem živým vstupem do přenosu utkání Ligy národů Česko - Skotsko na programu ČT sport. Toto utkání bylo výsíláno na velké obrazovce a bylo zakončením příjemného odpoledne a večera ve sportovním areálu Červená zahrada v Boskovicích.
Akce se konala za podpory firem AUTOCONT, Dopravní stavby Brno, K - Keramika, DOPAZ, Pivovar Černá Hora, ROSOUND.

Ve čtvrtek 10.9.2020 od 9.55 do 10.00 hodin můžete shlédnou na programu ČT sport dokument z této akce.

© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ