�vodn� strana


Schůzka trenérů žákovských mužstev.

Předsedové FC Boskovice Radek Stříž a AFK Letovice Petr Stria poděkovali všem trenérům za obětavost, čas a kvalitu treninkových procesů při práci s žákovskými mužstvy hrající nejvyšší soutěže.

Předseda AFK vyzdvihl práci sekretáře FCB Milana Stryy, jak organizačně zvládá chod všech žákovských družstev.

Hodnocení předsedů se vedlo ve velice pozitivním duchu.

Tým trenérů a vedoucích jednotlivých týmů dostal jasnou informaci ohledně zimní přípravy, turnajů a treninků mužstev a následně přípravných utkání před mistrovskou jarní sezonou. Tam bychom rádi vylepšili výsledkovou bilanci. Soutěž je pro naše kluky nesmírně kvalitní a obtížná, vidíme však ve svých týmech řadu hráčů, kteří mají pro fotbal talent a předpoklad prosadit se v budoucnu i ve vyšších kategoriích.

Mimo treninkových procesů budeme děti učit správným stravovacím návykům sportovců s možností výhodného nákupu vhodných potravin. Tuto problematiku v klubu zaštiťuje Vlastík Slaný a jeho kontakt s hráči budeme systémově podporovat.

V diskuzi mluvil Vláďa Petrů o náročnosti soutěže a nebezpečí ztráty motivace hráčů při těžkých a výsledkově náročných zápasech se silnými soupeři z Brna, Hradiště, Jihlavy či jiných tradičních týmů. V těchto utkáních nestačí naši hráči zejména fyzicky, mají na hřišti delší hrací čas než byli dosud zvyklí a na své soupeře nestačí zejména v závěrech utkání.

Dále diskuze trenérů pokračovala v kolektivním duchu. Každý přispěl svou trochou do mlýna. Společného jmenovatele jsme však v debatách zaznamenali. Chuť a odhodlání do další činnosti ... a to je dobrý základ. 

Tak ať se vám vaše práce daří a za tu dosavadní děkujeme!
© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ