�vodn� strana


SK Líšeň B - FC Boskovice 5:2 (3:2).

Sestava: Bednář – Stara, Preč, Cichra, Havelka, Živný, Tenora, Daněk, Fadrný, Závodný, Martínek. 

Střídali: Pokorný, Alexa, Novák, Skácel.

Branky: Živný 2

O tři branky jsme horší nebyli. Tak teda vlastně byli. Ale jenom podle výsledku. Jenže když soupeř vede po deseti minutách o dvě branky, tak se to špatně dohání.

V Líšni na umělce jsme začali špatně a po dvou našich hrubkách se domácí dostali do vedení o dvě branky. Kluky to ale nezlomilo, dokonce se stala věc pro mě téměř neuvěřitelná. Začali jsme střílet, dokonce i zdálky a ve 22. minutě Viktor Živný snížil. Domácí brankář poté předvedl několik dobrých zákroků a tak místo vyrovnání viděli diváci třetí branku Líšně. Ještě do konce první půle Viktor Živný zase snížil a v prvních minutách půlky druhé jsme byli častěji u míče.

Jenže. Šanci Tondy Preče zablokoval v pádu domácí obránce a opět se blýsknul dvěma top zákroky brankář Rychetský. A pak potřetí udeřila posila z Áčka Marek Vintr. Za sedm minut jsme dostali pátou branku, začala hromadná střídání, a i když se v posledních dvaceti minutách hrálo nahoru - dolů, stav se už nezměnil.

Takže suma sumárum: podle mě jsme po slabém začátku předvedli kvalitní výkon, který kontrastuje s konečným výsledkem, rozdílovým hráčem byl domácí Marek Vintr.

Pokud takhle zahrajeme v Moravském Krumlově, tak by to mělo přinést nějaký bod. Nejlépe tři.

Text a foto Luboš Slezák

 
© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ