�vodn� strana


FC Boskovice - FC Dosta Bystrc 1:0 (0:0).

Sestava: Bednář – Stara, Cichra, Havelka, Živný, Havlíček, Tenora, Daněk, Fadrný, Martínek, Preč. 

Střídali: Novák, Závodný, Odehnal, Skácel, Pokorný.

Branka: Stara

 

Prvních dvacet minut zápasu nás naladilo do optimismu, protože naši kluci od začátku soupeře přitlačili před jeho šestnáctku a začaly se rodit i nadějné příležitosti. Po oněch dvaceti minutách se však hra přesunula do středu pole, zajímavých situací ubylo a v závěru poločasu dokonce málem zasadili gólový úder hosté - střela hostujícího útočníka jen lízla břevno.

Do druhého poločasu jsme přišli opět se svoji trpělivou hrou a gólová akce přišla zhruba po hodině hry. Honza Havlíček si krásně naběhl po křídle, ideálně našel před brankou Honzu Staru a ten přesně zakončil.

V tuto chvíli se spíše čekal nápor hostů, ale šance se rodily pouze na naši straně, pro změnu Stara přihrával před branku Novákovi, kterému chybělo půl kroku k zakončení do prázdné branky. Naši drželi míč daleko od své branky, výborně takticky hrál Tonda Preč, v ofenzívě byl cítit Havelka, který hrál na podzim poprvé od začátku zápasu. V brance byl už jako obvykle oporou Jindra Bednář, který má po pěti sehraných zápasech už tři vychytaná čistá konta.

Další gól jsme nepřidali, ale ani hosty jsme k naší brance příliš nepouštěli, takže po závěrečnému hvizdu rozhodčího jsme slavili vítězství nad na jaře ještě divizním soupeřem.

 
© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ