◾️ SK Moravská Slavia Brno – FC Boskovice-Letovice 0:2 (0:0)

🎯 68’ Pokorný, 82’ Havelka

🟨67′ Fadrný

🟥 55′ Stara

Sestava: Bednář – Cichra, Fadrný, Černý, Havelka (82′ Müller), Paděra, Klepáček (85′ Odehnal), Sychra L. (46′ Minx), Stříž (46′ Pokorný), Niessner (61′ Preč), Stara

👉🏻 Na závěr anglického týdne jsme zajížděli na hřiště Moravské Slavie Brno. Zápas přinesl dvě červené karty a zejména šance na obou stranách. Morenda svoje obrovské šance nevyužila, naopak my ano, a proto jsme si odvezli 3 body.

První velkou šanci měl v 8. minutě na kopačce Havelka, po centru Stříže však v zakončení selhal. Na další šanci si museli fanoušci počkat až na závěr poločasu, nejprve nebezpečně z otočky stříleli domácí nad bránu, o minutu později napřáhl Paděra, střela letěla jen těsně vedle tyče. V závěru poločasu se dostali po odrazu domácí do šance, kterou však nedokázali zakončit.

Druhý poločas začali lépe sešívaní hráči, nejprve v 52. minutě běžel domácí hráč sám na Bednáře, Jindra však skvěle zasáhl. O tři minuty později opět utíkal hráč domácích sám na Bednáře a i tentokrát Jindra v minisouboji s útočícím hráčem zvítězil, míč se však odrazil na kopačku k dalšímu hráči Morendy a toho nešetrně fauloval Stara, který za svůj zákrok viděl červenou kartu. V 65. minutě se počet hráčů na hřišti vyrovnal, Essuon předvedl kriminální zákrok, a to když skočil oběma nohama napřed proti Cichrovi, který může být rád, že po takovém zákroku odešel po svých. V 68. minutě se poprvé měnilo skóre, po kombinaci Minxe a Pokorného se míč odrazil k druhému jmenovanému a ten střelou zpoza vápna rozvlnil síť – 0:1. Podruhé a naposledy v utkání se skóre měnilo v 82. minutě, Minx viděl rozběhlého Havelku, ten přehodil vybíhajícího Tišnovského a zvýšil na 0:2. V závěrečných minutách se žádný z týmů do dalších šancí nedostal. Z Moravské Slavie jsme si tak odvezli 3 body.

V dalším kole přivítáme na své půdě v sobotu 11.5.2024 od 17:00 nedaleký Kunštát. Přijďte podpořit naše hráče.