◾️ FC Boskovice-Letovice – FC Sparta Brno 2:3 (1:0)

🎯 23’ Jan Stara, 52′ Jan Stara

Sestava: Bednář – Cichra (82′ Najer), Fadrný, Černý, Preč (46′ Sychra D. (82′ Kazda)), Paděra, Klepáček, Sychra L., (60′ Havelka), Minx (78′ Všianský), Pokorný, Stara

👉🏻 Ve šlágru 27. kola se na naši půdě představil tým Sparty Brno. Skvěle rozehrané utkání jsme ztratili během 10 minut.Do první velké šance se ve 23. minutě dostal Jan Stara a hned byla gólová, Sparta chybovala v rozehrávce a Stara chybu potrestal – 1:0. O chvíli později si na rohový kop naskočil Klepáček, v obležení těl hráčů Sparty však nemířil přesně. Nadále jsme byli nebezpečnější my, ve 30. minutě střílel Minx, brankář Zádrapa velmi nejistým zákrokem vyrazil míč mimo. Ve 35. minutě pokračoval náš tlak další šancí, Stara si přebral míč za obranou soupeře, jenže střela letěla těsně vedle tyče. Poté se do šancí začali dostávat i hosté, nejprve z malého vápna hlavou netrefil bránu Hubr, poté z rohu Bezyk orazítkoval břevno. Úvod druhé půle vyšel nám, v 52. minutě se k zakončení dostal Minx, trefil tyč, míč se však odrazil ke Starovi, který druhým gólem v zápase zvýšil na 2:0. V 62. minutě se míč odrazil před velkým vápnem na kopačku Havelkovi, jeho střelu vyrazil Zádrapa opět tak velmi nejistě, že ji musel ztlumit až na brankové čáře. Závěr utkání nám bohužel hrubě nevyšel… v 66. minutě snížil po centru Hubr – 2:1, v 69. minutě srovnával po centru Stehlík – 2:2, v 76. minutě po skrumáži po rohu skóroval Košut. My jsme si ke konci žádnou velkou šanci nevytvořili, a tak si Sparta odvezla domů všechny 3 body.

V dalším kole se představíme v sobotu 1.6.2024 od 17:30 na půdě v Krumvíři. Přijeďte podpořit naše hráče.‼️