▪️FC Svratka Brno – FC Boskovice 1:1 (0:0)

Sestava: Bednář – Cichra, Fadrný, Dračka, Havelka, Paděra, Klepáček, Hlaváček, Minx, Stara, Pokorný

Střídali: Závodný, Sychra L., Sychra F., Odehnal

🎯 91’ Pokorný

👉🏻 Ve středu 31.5. odehráli naši A muži odložený zápas na Svratce Brno.

První poločas měly Boskovice více ze hry, ovšem paradoxně nebezpečnější byli domácí hráči Svratky. První vážnou šanci měli domácí, nebezpečnou střelu tečoval v 7. minutě mimo bránu Kroupa. Ve 30. minutě selhal v zakončení Hlaváček po zajímavé kombinaci po křídle. Boskovice si v prvním poločase vypracovaly další šance ovšem finální nahrávky nebyly přesné, a tak se odcházelo do kabin za bezbrankového stavu.

Začátek druhé půle vyšel lépe domácím, ve 47. minutě si odražený míč našel Kroupa, ovšem nedokázal trefit odkrytou svatyni Boskovic. V 50. minutě však domácí otevřeli skóre, když se hlavou z rohového kopu prosadil Janík – 1:0. Boskovice se nedokázaly propracovat k zakončení a domácí hrozili zejména z rychlých protiútoků. Ke konci utkání přišel závěrečný tlak Boskovic, v nastavení Odehnal vybojoval takřka ztracený míč a výborným centrem našel na zadní tyči osamoceného Pokorného a ten se nemýlil – 1:1.

Více se již na trávníku nestalo, proto si po konečném hvizdu rozhodčího oba týmy rozdělily po bodu.

K dalšímu utkání zajíždí Boskovice v neděli 4.6. do Ivančic, začátek utkání je v 17:30.