�vodn� strana

FC Boskovice - TJ Tatran Bohunice 0:4 (0:1).

Sestava: Bednář – Stara, Kolář, Závodný, Novák, Živný, Havlíček, Tenora, Daněk, Fadrný, Martínek.

Střídali: Pokorný, Dračka.

Závěrečný zápas podzimní části přinesl souboj prvního s druhým. Do Červené zahrady zavítaly Bohunice, které u nás v posledním jarním kole zvítězily 0:4.Po výborných výkonech z posledních zápasů jsme věřili, že tentokráte bude výsledek vypadat jinak, ale na hřišti to vypadalo úplně stejně jako na jaře.

Utkání dosti ovlivnila situace z 10. minuty, kdy byla nařízena penalta po hrání rukou v pokutovém území. Přiznám se, že pravidlo, kdy se penalty mají nebo nemají kopat po zahrání rukou ve vápně je natolik vágní, že se ani experti ve studiu nedokáží shodnout, jestli by ji foukli nebo ne... Hosté pětku proměnili a dostali se do klidu, naopak naši zdaleka nepředvedli výkony z posledních kol. Největší šanci našich barev nevyužil Jenda Novák, když šel sám na golmana, ale kličku nedotáhl do gólového zakončení.

Pokud první poločas byl ještě hratelný, v tom druhém se ukázala síla Bohunic naplno.  Hosté ovládli hru a postupně dorovnali skore do jarní podoby. Potvrdili tak, že jejich devítibodový náskok v tabulce je oprávněný.

Naši končí podzim se 32 body na druhém místě tabulky. Po nevydařeném jaru je to krok kupředu, uvidíme, jak se nám podaří druhá polovina soutěže.