FC Boskovice - TJ Sokol Krumvíř 6:2 (3:0).

Sestava: Svoboda – Stara, Havelka, Novák, Živný, Havlíček, Tenora, Daněk, Fadrný, Martínek, Preč.

Střídali: Alexa, Odehnal, Cichra, Skácel, Pokorný.

Branky: Novák 4, Havlíček 2

Sobotní dopolední zápas s Krumvíří začal pro naše barvy nejlépe jak mohl. Hned v úvodní minutě ukázal svoji rychlost Havelka nacentroval na Havlíčka a ten pohotově otevřel skóre.

V dalším průběhu jsme jen lomili rukama nad dalšími nevyužitými šancemi našeho týmu. Ovšem netrvalo dlouho a přišly velké chvíle Jendy Nováka. Dvakrát prosmýkl hostující obranou rychlostí milence prchajícího z ložnice milenky před vracejícím se manželem. Jenže Jenda si tentokrát při využití šancí počínal jako profesionál a do protipohybu golmana skóroval na poločasových 3:0.

Ve druhém poločase místo náporu hostí přišel centr Havlíčka na Nováka a Jenda k velké radosti ochozů dovršil hattrick.

Po té přišla chvilka nepozornosti našich a snížení hostů, ale naši dva Honzové v útoku řádili a nejprve opět Novák a posléze Havlíček navýšili stav až na stav 6:1. Hosté stačili ještě jednou skórovat, ale i tak odcházeli příznivci boskovických barev domů více než spokojeni, když na světelné tabuli svítil konečný výsledek 6:2.