�vodn� strana


Tatran Rousínov - FC Boskovice 1:3 (0:2).

Sestava: Bednář – Stara, Kolář, Müller, Živný, Havlíček, Tenora, Fardný, Daněk, Dračka, Martínek. 

Střídali: Preč, Pokorný, Skácel, Odehnal.

Branky: Havlíček, Stara, Preč.

 

Poprvé v historii jsme zvítězili v mistrovském zápase na půdě Tatranu Rousínov! To je největší zpráva úvodního kola krajského přeboru. Rozhodla o tom produktivita v prvním a výborná taktická hra ve druhém poločase. V prvním dějství jsme na rozdíl od domácích své šance využili, oba Honzové Havlíček i Stara si počínali ve finální fázi mazácky.

Ve druhém poločase jsme naopak šance zahazovali jak na běžím pásu, měli jsme jich paradoxně mnohem více než v prvním, rousínovská obrana byla hodně prostupná. A tak jsme se po kontaktním gólu domácích po standartní situaci ještě o výsledek museli bát.

V poslední čtvrthodině padla na každé straně červená karta. Myslím, že pokud si nějaká komise prohlédne za co dostal Jirka Fadrný druhou žlutou kartu, tak ho do zápasu s Ivančicemi pustí, v tom souboji byl naopak Jirka sám faulovaným hráčem. Definitivní pojistku dal až v 90. minutě Tonda Preč. Naši asi šestou loženku ve druhém poločase jsme konečně proměnili a mohli slavit úvodní výhru nové sezony navíc na stadionu, kde nám pšenka nikdá nekvetla.

V pátek hostíme FC Ivančice...

Přijďte nás povzbudit, ať body z venku z úvodního kola KP potvrdíme.

 
© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ