�vodn� strana


V zápase se Znojmem dorostenci postup nevybojovali.

Naši dorostenci sehráli v sobotu zápas o postup na Moravskoslezské divize, radost nám však nepřinesl. Tentokrát jim bod za bezbrankovou remízu nestačil. Naopak přinesl úspěch soupeři ze Znojma, který si tak zajistil v posledním kole Krajského přeboru prvenství a postup do vyšší soutěže.

Mužstvo nastoupilo v sestavě: Svoboda – Stanček, Havelka, Fiala, Petrov, Štěrba Dan a Radim, Odehnal, Pokorný, Petrů, Alexa.

Do hry se zapojil jako střídající hráč Stejskal.

Hostující tým vsadil na pevnou obranu, naši hráči se do svých šancí dostávali pouze po úspěšné hře jeden na jednoho, ve které byl nebezpečný zejména útočník Petrov. Dobrá kombinační hra z první půle se s postupujícím časem vytrácela, přibývalo nepřesných přihrávek. Vyložených šancí k překonání hostujícího brankáře jsme se dočkali až ve druhém poločase, kdy skvěle vystřelil Havelka. Jeho střela však skončila na tyči branky hostí. Až v samotném závěru zápasu po našem rohovém kopu další dobrou šanci dostal náš kanonýr Pokorný, který vystřelil nebezpečně, avšak přímo do prostoru golmana hostí. Jeho razantní střela mu prošla pod rukama a tečovaná minula branku. Jinak ho trenéři pro tento zápas nechali po 80. minut utkání na pozici obránce.

Hrálo se na hřišti s umělým povrchem. Je menší rozměrově a to nahrává bránícímu se týmu. Bylo velice těžké hledat volné prostory mezi zataženými obránci. Vždy chybělo málo ve finální přihrávce, často byly střely blokovány obránci, hrálo se v neustálém kontaktu, tvrdě a neúprosně o čemž svědčí i vzájemná potyčka hráčů a vyloučení v 75. minutě zápasu.

Skončil ročník 2018/19, naše mužstvo obsadilo to nejméně populární  2. místo a v příštím soutěžním ročníku bude hrát opět v Krajském přeboru JmKFS. Věřme, že bude opět v popředí tabulek a pokud dojde opět k zápasu o vše …. tak do třetice už se konečně dočkáme úspěchu a vítězného postupu .... a zkusme hrát na přírodní trávě.

 


© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ