�vodn� strana


V sobotu hraje DOROST o postup do DIVIZE.

Nejdůležitější zápas sezony hraný v posledním kole určí mistra Krajského přeboru staršího dorostu a postupujícího do Moravskoslezské DIVIZE dorostu U19 sehrají naši dorostenci na domácím hřišti v boskovické Červené zahradě v sobotu 8. června od 10 hodin. Soupeřem jim bude tým 1. SC Znojma B a pouze vítězství nás posune do čela tabulky. Přijďte podpořit boskovický dorost v jeho nejdůležitějším zápase a zpříjemnit si tak fotbalovou sobotu.

Po sestupu dorostenců z DIVIZE v sezoně 2016/17 nám následující rok návrat nevyšel. Skončili jsme na 2. místě tabulky KP, hráli jsme podobný zápas o vše doma s Břeclaví, stačila nám remíza, ale ani tu jsme nevybojovali. Dobře si pamatujeme, že zápasem nás provázela nehorázná smůla, spoustu šancí jsme tenkrát nevyužili, mohli jsme se o gól pokusit i ze značky pokutového kopu, ale rozhodčí z okresu Cápal jako pomezní signalizoval hlavnímu arbitrovi, že faul na našeho útočníka byl mimo vápno a tak jsme šanci kopat penaltu nedostali. Všichni se divili, dosud tato křivda nevyprchala. Vzal nám šanci, aby rok poctivé práce byl naplněn. Dnes MSK Břeclav sama sestupuje o třídu níže zpět do KP a my máme v sobotu druhou šanci.

Věříme a budeme se těšit a fandit, že napodruhé se dobrá věc podaří a kolektiv dorostenců kolem hráčů Svobody, Havelky, Odehnala a Pokorného, kteří již nastupují v našem A mužstvu dospělých, bude tentokrát šťastnější.

 

Přijďte držet palce, budeme to moc potřebovat.

 


© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ