�vodn� strana


SK MS Brno - FC Boskovice 3:1 (2:1).

Sestava: Novotný – Stara, Kolář, Černý, Muller, Novák, Hlaváček, Tenora, Daněk, Odehnal, Martínek. 

Střídali: Havlíček, Dračka, Havelka, Pokorný.

Branka: Novák.

Zárubovi to proti nám prostě jde.

Od první minuty vypadali hráči na obou stranách unavení, jako by jim už s blížícím se koncem sezóny chyběla síla. A tak se toho před oběma brankami moc nedělo.

Výjimkou byla 22. minuty, ve kterém po dlouhém nákopu Honza Novák přeskočil domácího brankáře a hlavou nás poslal do vedení. Ale za deset minut jsme vytvořili vzadu hrubku, Záruba si přihrál o tyč a napodruhé vyrovnal. A za dalších pět minut po jednom z mála rychlých útoků domácích zůstal sám na malém vápně a bez problémů skóre otočil.

Ani druhá půle nebyla moc ke koukání. Do šancí se týmy nehrnuly, ve velkém teple se hrálo nejvíc kolem středové čáry. Naši snahu o vyrovnání přibrzdila v 72. minutě červená karta, kterou viděl Daněk za nešikovný zákrok a aby toho nebylo málo, v 76. minutě jsme po chybě znovu inkasovali. Střelcem byl, světe div se, Radim Záruba. A protože deset minut před koncem zahodil svoji velkou šanci Honza Stara, tři body zůstaly v Brně.

Přes dvoubrankovou porážku jsme opticky nebyli horší, jenom nám chyběl rozdílový hráč. Ten nastoupil v domácím týmu s číslem 4 a zopakoval svůj střelecký výkon z podzimního měření sil u nás. No, nebudeme na něho vzpomínat zrovna rádi.

Text i foto Luboš Slezák

 
© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ