FC Boskovice - FC Sparta Brno 2:5 (1:3).

Sestava: Novotný – Stara, Kolář, Černý, Preč, Novák, Hlaváček, Tenora, Daněk, Havlíček, Martínek.

Střídali: Závodný, Živný, Pokorný, Havelka.

Branky: Havlíček, Černý.

Když se po pátém kole dostali naši fotbalisté do čela tabulky KP tak jsem si vystřihl tabulku z novin s tím, že si ji nechám na památku. Ani ve snu mě nenapadlo, že budeme v čele až do 23. kola.

Už v pátek jsme počítali s tím, že nás po porážce se Svratkou soupeři předběhnou, ale ještě čtyři dny jsme si pobyt na výsluní prodloužili.

Dnešní zápas do 30.minuty vypadal, že bychom mohli tři body vybojovat, kluci makali, po šťastném gólu Honzy Havlíčka se dostali do vedení. Ale poslední pětiminutovka první půle spláchla naše bodové naděje jako jarní déšť, tři naprosto katastrofální chyby obrany přinesly bleskurychlý obrat na 1:3 ve prospěch Sparty Brno.

Úvod druhého poločasu vypadal hrůzostrašně, už v 52. minutě jsme měli na kontě rukavici a hosté vypadali hodně při chuti. Záhy však Mates Černý snížil a od té doby se zápas dohrál tak nějak v klidu.

Podzim byl podzim a jaro je jaro.

V sobotu se představíme v Mutěnicích. Autobus pro příznivce bude přistaven. Odjezd v 13:45 ze hřiště.