�vodn� strana


FC Boskovice - FC Svratka Brno 1:3 (1:1).

Sestava: Novotný – Stara, Kolář, Černý, Novák, Živný, Tenora, Daněk, Dračka, Havlíček, Martínek.

Střídali: Preč, Havelka, Hlaváček, Petrov.

Branka: Martínek.

Páteční zápas přinesl dva rozdílné poločasy, jeden špatný a druhý ještě horší. V tom prvním jsme začali trochu hrát fotbal až po vedoucí brance hostujícího Havlína. Z tlaku jsme vytěžili několik šancí a nakonec i zasloužené vyrovnání Lukáše Martínka a po ní jsme zase polevili.

Druhý poločas začal naší neuznanou brankou pro ofsajd. Tady si myslím, že AR2 přehlédl hostujícího obránce na lajně. Vidět bylo dostatečně i když měli svratečtí tmavé dresy. Po celou dobu akce byli dva hráči soupeře za našimi útočníky. Nicméně o chvíli později na druhé straně hostující Kratochvíl zbytečně dojel našeho beka a vyfasoval rovnou červenou kartu. 40 minut naší přesilovky jsme totálně nezvládli.

Polovinu z tohoto času jsme strávili hádkami se soupeřem, strkanicemi a tu druhou, kdy se hrálo,  jsme snad jedinou situaci směrem dopředu nevyřešili dobře. Dlouhé nákopy na nikoho, které hostující obrana sbírala jako lesní maliny. Přesto nám hosté opět darovali velkou šanci zápas rozhodnout, kdy jeden z nich vyskočil Honzovi Havlíčkovi na záda jako na kozu a kopala se penalta. Honza Stara prudkou ranou trefil jen břevno.

Rozhodnutí pak přinesl na hřiště střídající Hansl. Ledva přišel na plac, tak z penalty nezaváhal a překvapivou, ale zaslouženou výhru hostí pečetil z brejku do v té době už neexistují obrany našich v závěrečné minutě zápasu.

Trenéři teď mají nelehký úkol. Zvednout tým před středečním domácím zápasem s dalším soupeřem z Brna - Spartou.

 


© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ