�vodn� strana


Hrály se zápasy mladých fotbalistů s Blanskem.

Na umělé trávě sehráli naši mladší a starší žáci B mistrovský zápas s AFK Blansko. Trochu se časy změnily a doby, kdy jsme Blansku záviděli jejich mládežnickou základnu jsou minulostí. Dnes máme svoje A mužstvo na čelních příčkách v soutěži Krajského přeboru a proti Blansku hraje naše B mužstvo 1. třídu JmKFS. Dnešní dopolední utkání fotil pan Leoš Slezák. 

Svědčí to o dlouhodobě dobré práci s mládeží v našem klubu. Rovněž o budoucnost naší mládeže v klubu se nebojíme. Máme dostatečnou základnu v mužstvech přípravek. Těmto začínajícím fotbalistům se pravidelně věnuje dostatečný počet kvalitních trenérů a ani o talenty mezi nejmenšími fotbalisty nemáme nouzi.

Odpoledne se následně utkali ve vzájemném souboji hráči mladší přípravky Boskovic a Blanska. Tam je výsledek utkání tím méně důležitým faktorem, mnohé však naznačuje.

Zakončeme naši zprávu slovy trenérky p. Lucie Střížové: „ … počasí nám přálo a kluci i rodiče si to užili.“ a snímky z jejího facebooku si připomeňme i odpolední zápas a přejme všem aktérům ať si své lásky ke kulatému míči užívají plnými doušky. Podmínky pro ně máme v Boskovicích výborné.


© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ