�vodn� strana


FC Kuřim - FC Boskovice 3:3 (1:2).

Sestava: Bednář – Stara, Kolář, Černý, Müller, Šmerda, Hlaváček, Tenora, Daněk, Závodný, Martínek. 

Střídali: Havlíček, Novák, Havelka, Živný.

Branky: Hlaváček, Tenora a vlastní.

 

Vybojovaný bod a ztracené dva.

Po půl hodině se zdálo být hotovo. Domácí celek se jen bránil, my jsme měli více ze hry, několik standartek a dvoubrankový náskok.

V 17. minutě se nešťastně zranil Robin Müller a musel střídat, v 19. minutě se po rohovém kopu dostal na hranici velkého vápna k míči Roman Hlaváček a prostřelil všechno, co stálo v cestě. Kromě sítě. O tu se míč zastavil. Za deset minut přišla naše akce z pravého křídla a střílený přízemní centr si srazil do vlastní brány domácí obránce. Kdyby se tak nestalo, dobíhající Honza Stara by dal gól taky. Jenže….

Za pět minut přišla první zápletka. První roh Kuřimi znamenal snížení, když se prostě ve skrumáži dostal míč za naši brankovou čáru.

Ve druhé půli byli domácí znatelně lepším mužstvem, nám se v dešti a zimě nedařilo kombinovat a nakopávané míče nenacházely adresáta. V 68. minutě Kuřim vyrovnala a hnala se dál do útoku. Čtyři minuty před koncem ostrou střelu ze standardky vyrazil Jindra Bednář jen před sebe do domácího hráče a prohrávali jsme.

V poslední minutě jsme kopali roh, Honza Havelka nic nevymýšlel, prostě poslal míč do vápna a Jakub Tenora hlavou vyrovnal.

Za zmínku určitě stojí naše šance, Stara v první půli v úniku trefil jen brankářovi nohy, ve druhé půli Hlaváček z malého vápna přestřelil, v 78. minutě nám pan rozhodčí upřel evidentní pokutový kop po faulu na Šmerdu, ale pravdou je, že náš sobotní výkon moc povedený nebyl.

Nicméně - do pátku je daleko. A proto:

S optimismem vzhůru na derby!

 


© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ