�vodn� strana

FC Moravský Krumlov - FC Boskovice 1:1 (0:0).

Sestava: Bednář – Stara, Kolář, Müller, Novák, Hlaváček, Tenora, Závodný, Dračka, Martínek, Havlíček.

Střídali: Šmerda, Havelka, Pokorný, Cichra.

Branka: Tenora.

První výlet na hřiště soupeře přinesl zajímavý sportovní zážitek, krásný téměř letní den a zasloužený remízový výsledek.

Už naše sestava, ve které pro zranění scházeli Živný, Černý, Daněk a Preč skýtala otázku, jak se tyto absence projeví. Náš výkon opravdu za těmi podzimními znatelně zaostal, k čemuž napomohl i výkon domácích,  kteří povzbuzeni výhrou na Svratce předvedli  výkon se kterým dlouho na spodku tabulky nezůstanou.

První poločas jsme měli územní  převahu ze které pramenilo několik závarů, ale taky dvě minely v obraně, kdy domácí měli stoprocentní šance, poločas stav 0:0 jsme docela brali.

Po přestávce Jakub Tenora napálil odražený míč přesně k tyči domácí branky, ale uklidnění do našich řad  to nepřineslo. Oživení naopak přišlo se střídáním Honzy Havelky, který krásně vymotal domácí obranu, ale jeho pas Lukáš Závodný neužitkoval a přestřelil branku. Více šancí bylo na druhé straně, kde nás několikrát podržel Jindra Bednář, ale v nastaveném čase byla přesná rána domácího záložníka z trestného kopu nad jeho síly.

Remíza po průběhu zápasu  byla zasloužená. V tabulce díky porážce Mutěnic máme na 2. místo čtyřbodový náskok. Ovšem spíše než pohled na tabulku čeká trenéry zapracovat na herním projevu mužstva .

V pátek přivítáme Vojkovice na domácím hřišti naposledy na jaře na umělce a pod světly.