�vodn� strana


Ples fotbalistů FCB.

Netradičně v pátečním večeru se konal v pořadí již 5. obnovený ples FC Boskovice. Jsme rádi, že tato akce si našla své pravidelné příznivce, kteří ples navštěvují každoročně a navíc k nim letos přibyli i účastníci noví. Ty přilákala možná kapela TAMDEM, která svoji hudební produkcí, výběrem ani kvalitou repertoáru nezklamala.

Dříve než obsadili taneční parket tanečníci, předvedli nám naši mladí fotbalisté sestavu s doplňkovým cvičením pod vedením fyzioterapeutky SpSM FCB Martiny Kassaiové.

V mezidobí, kdy kapela nabírala sílu k dalšímu hraní se konaly jako již tradičně různé soutěže.

Tradiční soutěží je pivní štafeta, která má již po celých pět let stálého vítěze. Generální manažer vítězného týmu Pavel Musil vždy dokáže do svého kádru vybrat ty nejlepší hráče (pijce). Kromě své ženy tentokrát vsadil na Karla Dvořáka a jeho syna Filipa, který prokázal, že v Praze netráví své mládí zbůhdarma a získal rozhodující náskok, který již jeho týmoví kolegové nepromarnili.

Novinkou byla soutěž  žen ve střílení na branku. Jak soutěž zhodnotila moje drahá polovička: „ Kopaly jsme hrozně, ale vypadaly jsme u toho hezky.“ Ovšem to neplatí o všech, zejména paní Střížová, Dostálová a Oujezdská kromě hezkého pohledu na své postavy nabídly i kus fotbalového umu. V rozhodujícím finálovém rozstřelu nakonec zvítězila paní Petra Dostálová.

Vrcholem akce je vždy tombola , kterou vzaly do svých něžných rukou  paní Plchová a Haluzová. Radost udělaly především u Dvořáků, kteří tak k vítězství v pivní štafetě vyhráli i hlavní ceny večera.

Kolem druhé přesně dle litery zákona ples skončil, ale účastníci ještě dlouho seděli a pokračovali v příjemném posezení a klábosení. Největší výdrž měly především ženy a ještě pokračovaly k sousedům na Jízdárnu.

Ples skončil, všichni přežili a já protože si z něj jediný mám šanci něco uceleně pamatovat jsem byl vybrán, abych napsal tento článek. Na jeho závěr přeju všem, kteří mají co dočinění s klubem FC Boskovice popřát všechno nejlepší do roku 2019... hodně osobních a sportovních úspěchů.

Děkujeme za účast a těšíme se na shledanou při sportovních akcích.

Pavel Menšík místopředseda FCB.   

 


© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ