TJ Tatran Bohunice - FC Boskovice 1:2 (1:2).

Sestava: Bednář – Stara, Černý, Kolář, Preč, Müller, Živný, Tenora, Martínek, Daněk, Havlíček.

Střídali: Vorlický, Novák, Dračka.

Branky: Živný, Preč.

Když jsem se po dnešním utkání bavil s jedním naším hráčem, tak jsem vyjádřil podivení, kde po výsledkovém debaklu s Morendou vzali naši sílu dobýt Bohunice i se vším, co k nim patří ... Řekl mi, že tato vysoká porážka týmu naopak prospěla a hráči se vrátili z hrušky zpátky na zem.

V Bohunicích jsme odbojovali výborný zápas a to jsme velmi brzy prohrávali. Ale zbytek prvního poločasu jsme měli znatelně navrch a góly Živného a Preče zápas otočili na 1:2.

Druhý poločas začal zkratem Petra Švancary. I já sám znám občas situace, kdy člověk v zápalu hry přestane kontrolovat co říká a tentokrát na to tento bývalý ligista doplatil kartou v barvě červené. Zápas tím nabral jiný směr, domácí v deseti výrazně přitvrdili, začali chodit do soubojů často nohama napřed. Naši mohli zápas rozhodnout z brejků, žádný z nich však nedotáhli do úspěšného konce.

Samý závěr zápasu přinesl hodně ostrý faul Františka Schneidera, který už byl v té době majitelem karty žluté a když tato zcela po právu dostala sestřičku a červenalo se v týmu domácích podruhé. V hodně nervózním a vypjatém závěru už branka nepadla a naše vítězství spolu s ostatními výsledky znamená, že před posledním kolem máme 4 body náskok na druhý Start. A tak další zápas podzimu máme v pátek před sebou.

Z prvního místa nás už nás v podzimní tabulce nesesadí, ale v tomto zápase už půjde o bodový rozdíl do tabulky jara.

Přijdte se s hráči rozloučit a poděkovat jim za super podzimní výsledky. Kdo z nás by je před začátkem sezony čekal?

P.S. tentokrát bez zápasového fotomateriálu.