FC Boskovice - SK Moravská Slavia Brno 2:6 (2:2).

Sestava: Bednář – Stara, Černý, Preč, Martínek, Daněk, Živný, Kolář, Havlíček, Tenora, Dračka.

Střídal: Novák.

Branky: Daněk, Černý.

Nepochybuju o tom, že naši hráči před zápasem dobře věděli, že budou hrát proti nejlepšímu útočníkovi přeboru Radimu Zárubovi  a že je trenér Strya speciálně na tohoto hráče upozorňoval. Jenže byl to právě muž se čtyřkou na zádech, který si prvních 30 minut dělal na hřišti co potřeboval. Dvakrát ho vychytal Jindra Bednář, ale dvakrát si hostující útočník prošel středem obrany jako nůž máslem a pohodově skóroval.

Naši promarnili dva přímé kopy zahrávané z ideální střelecké pozice těsně před velkým vápnem brněnského týmu. Připomenuli se až gólovou akcí v 37. minutě hry, kdy Michal Daněk nekrytý ve vápně po centru zprava skóroval. Potvrdilo se, že vzadu a mezi tyčemi jsou brněnští lehce zranitelní.Tato akce nás povzbudila natolik, že zakrátko po nacvičeném signálu po rohovém kopu Mates Černý vyrovnal.

Do kabin se šlo za stavu 2:2 a druhý poločas naši zahájili až nevídanou ofenzívou, přitlačili hosty k vápnu a zdálo se, že pohoda hostujících hráčů je tatam.

Od 53. minuty se však fotbalový bůh rozhodl, že bude přát pouze brněnským slávistům. Do čeho kopli skončilo za zády našeho golmana. Začalo to tím, že hosté zavítali standartkou na naši polovinu a Jindra Bednář nepříjemný centr vyrazil pouze do hýždí svého spoluhráče, od kterých se míč odrazil do branky. Tak to začalo a podobně kuriózně to pokračovalo až do samého konce zápasu.

Nedá se říct, že by se hrál fotbal na jednu branku, ale zatímco hosté měli tyče dobře postavené, tak sami trestali z herních situací dalšími góly až do konečného skóre, které vypadá hodně nelichotivě.

Nezbývá než zvednout hlavy a odbojovat ještě dva těžké zápasy. Nejprve v sobotu Bohunicích a poslední doma proti Startu Brno v pátek 2. listopadu od 18 hodin na umělce pod světly.