�vodn� strana


FC Boskovice - Tatran Rousínov 2:2 (1:1).

Sestava: Bednář – Stara, Kolář, Černý, Novák, Dračka,Tenora, Martínek, Havlíček, Müller, Preč.

Střídali: Vorlický, Daněk, Hlaváček, Živný.

Branky: Havlíček 2.

Zápas 10.kola, ale 11. hraného svedl do souboje dva týmy, které momentálně jedou. Naši vedou tabulku a soupeř z Rousínov přijel ověnčen čtyřmi vítěznými zápasy v řadě. Utkání samotné začalo zhurta a hned v první minutě jsme vykombinovali pěknou akci, kdy hostující obránce zblokoval střelu doslova v hodině dvanácté. Brzy se však o slovo přihlásili hosté a hned golově. Kanonýr Lička prokázal, že si umí najít místo pro střelu a trefil přesně k tyči.

Odplata přišla z nohy našeho kanonýra Honzy Havlíčka. Jeho přesná střela z 18 metrů zapadla rovněž přesně k tyči. Ale jinak byli v první půli lepší hosté. Jejich rohové kopy střílené přímo do brány dělaly Bednářovi velké potíže a naši se nemohli dostat do hry.

Druhý poločas a jako tradičně – zlepšení našich hráčů o100%. Výsledek na sebe nedal dlouho čekat, krásné přečíslení a kombinace, kterou Honza Havlíček zakončoval do odkryté branky. Druhou půli jsme měli ve své moci, hosté hrozili jen ze standartních situací, ale jedna z nich skončila vyrovnáním, když se Žoček trefil náramně.

Jinak zápas gradoval a v posledních deseti minutách jej mohl rozčísnout hned dvakrát Honza Stara, když v 83. a v 86. minutě šel zcela sám na hostujícího golmana. Nejprve ho brankář Řepka vychytal a v druhém případě Čutyn přestřelil.

Zápas, který přinesl hodně nadprůměrný krajský fotbal tak skončil plichtou.

O další body se pojedeme poprat do Bosonoh, zápas prý bude posunutý na sobotní dopoledne, tak sledujte naše stránky. 

 
© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ