�vodn� strana


SK Olympia Ráječko - FC Boskovice 0:1 (0:0).

Sestava: Bednář – Stara, Kolář, Černý, Tenora, Vorlický, Daněk, Havlíček, Dračka, Müller, Preč.

Střídali: Martínek, Novák, Cichra, Chládek

Branka: Martínek

Šesté utkání sezony jsme odehráli na půdě okresního rivala Ráječka a bylo to zatím nejtěžší utkání podzimu. Zápas to byl po celou dobu vyrovnaný, naši hráči hráli líbivější kombinační fotbal, domácí Ráječko dřelo do úmoru, aby nás připravilo o naši neporazitelnost. My jsme měli víc šancí ze hry, Ráječko dostávalo v celém zápase více výhod ve formě standartních situací, Jindra Bednář nádherně vytáhl střelu domácího Keprta z trestňáku.

Po přestávce to byl velký boj o střed hřiště, na malém hřišti v Ráječku, každá chyba může býti osudnou. Domáci Keprt svůj průnik nevyužil a tak v závěru posílil Milan Strya útok a poslední deseminutovka patřila nám.

Nepřímý volný kop ještě domácí obrana odvrátila, ale v 88. minutě se po rohovém kopu nejlépe zorientoval Lukáš Martínek a poslal nás ve vyrovnaném zápase do vedení. Domácí už odpovědět nedokázali a tak přišlo vydřené, ale v pořádí už šesté vítězství podzimní sezony.

Po naší výhře v Ráječku na jaře předseda Ráječka pan Marcel Mokrý na stránkách svého klubu napsal rozsáhlou kritiku mého článku na našich stránkách, tak ho dnes potěším. Za prvé chválím fandy Ráječka, dnes kluci hezky fandili a nebyli sprostí. A za druhé mi pan Mokrý vyčítal, že jsem podle jeho slov neunesl radost z vítězství, kterou Boskovice nad Ráječkem zažívají jednou za deset let. V tomto bodě věřím, že už jsem se polepšil, nakonec i díky tomu, že výhry nad Ráječkem díky kvalitní práci v našem klubu přibývají.

Hoši děkujem a držíme palce dál !!!  

 


© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ