SK Vojkovice - FC Boskovice 1:3 (0:2).

Sestava: Bednář – Stara, Kolář, Černý, Preč, Müller, Novák, Tenora, Daněk, Havlíček, Dračka.

Střídali: Cichra, Feruga, Pokorný, Chládek

Branky: Černý, Kolář, Havlíček

Hned v úvodu se podařilo domácímu týmu vstřelit branku po střele zpoza pokutového území. Jejich radost byla ale předčasná, protože asistent rozhodčího signalizoval ofsajdové postavení domácího útočníka, který clonil našemu golmanu Bednářovi ve výhledu a gól tedy neplatil. Nicméně domácí byli nadále iniciativní. Jejich největší šanci zmařil skluzem a zblokováním střely do prázdné branky Stara.

Boskovice rovněž hrozili z rychlých kontrů, ale bez výraznější šance. V poslední čtvrthodince poločasu si domácí vybrali oddechový čas a naši zkušení hráči toho dokázali využít. Nejprve po kombinační akci Stary s Prečem ukázkově zavřel zadní tyč Černý a střelou do prázdné branky nás poslal do vedení. V poslední minutě navíc signál z rohového kopu přetavil ve dvougolové vedení dorážkou Kolář.

Do druhého poločasu udělali domácí dvě změny v sestavě a snažili se o snížení a o obrat v utkání. Jejich snažení ale rázně utnul střelou z pravé strany Havlíček a na ukazateli svítilo 0:3. Poté se již utkání dohrávalo, hosté svoje další šance zahazovali a vojkovickým se podařilo jen Petrem Poláčkem upravit na 1:3. Ve druhém poločase se do utkání zapojili i všichni naši mladí hráči ze střídačky a sbírali další zkušenosti z utkání KP.