�vodn� strana


FC Boskovice - FC Kuřim 3:1 (3:0).

Sestava: Bednář – Stara, Kolář, Černý, Preč, Müller, Novák, Tenora, Daněk, Havlíček, Dračka.

Střídali: Vorlický, Živný, Cichra

Branky: Preč, Stara 2, Müller

Je naprosto jednoduché toto utkání popsat. Do dvanácté minuty skvělý výkon domácích okořeněný třemi brankami a poté osmdesátiminutová nuda, kterou několikrát prosvětlili jen hosté.

Boskovice měly neuvěřitelný úvod zápasu. Už v páté minutě se po kombinační akci střelecky prosadil Robin Müller, za necelé tři minuty přidal druhou branku Honza Stara a stejný hráč v 11. minutě rozvlnil hostující síť potřetí. V sedmnácté minutě neproměnil velkou šanci Honza Novák, když trefil jen kuřimského brankáře a tím v podstatě aktivita domácích skončila.

Byli to naopak hosté, kteří měli míč častěji na kopačkách, ale přes naši pevnou obranu přejít nedokázali. Až dvě minuty před koncem první půle musel Jindra Bednář proti střelám hostů vytáhnout dva jedinečné zákroky, kterými udržel svoje konto čisté.

Ve druhé půli se obraz hry nezměnil. Boskovický celek se pod vlivem náskoku nikam nehnal, zdálo se, že šetří síly na následující čtyři utkání ve dvanácti dnech a hosté se při veškeré snaze prosadit nedokázali. V 58. minutě ale vykřesal Kuřimi jiskřičku naděje Janda a hosté se pokusili o nemožné. Sedm minut před koncem se znovu vytáhl brankář Bednář, když Jandovu dobře mířenou střelu z pokutového kopu vytáhl na roh, na druhé straně stojí za zmínku jen šance Cichry, při které dobře zasáhl kuřimský brankář Hůrek.

Tři body tak zůstaly v Boskovicích a jak trefně poznamenal jeden z diváků: „Pokud budeme hrát tak jak do dvanácté minuty, tak nás nikdo nemůže porazit.“ A druhý dodal: „A pokud tak jak od dvacáté, tak nás porazí každý.“

Věřme tedy, že v příštích zápasech kluci dokážou navázat na výkon z úvodu dnešního utkání a body budou přibývat. 

 


© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ