Sestava: Bednář – Stara, Kolář, Černý, Tenora, Vorlický, Daněk, Živný, Havlíček, Dračka, Preč.

Střídali: Müller, Novák, Kubín, Fiala.

Branky: Preč, Stara

Náš třetí zápas v sezoně přinesl naši třetí výhru.

Do první občerstvovací pauzy se oba  týmy spíše poznávaly, hrálo se především ve středu hřiště, přesto jsme už v této fázi mohli jít do vedení, ale střela Viktora Živného skončila nad brankou hostů. Po občerstvení přišla hned první gólová nahrávka Jirky Vorlického na Tondu Preče, který se na malém vápně nemýlil a poslal náš tým do vedení. Následovalo 20 minut, kdy jsme mohli a měli zápas definitivně rozhodnout. Ale ve vyložených šancích ztroskotalo postupně snad půl mužstva, rány buď mířily nad branku, jednou do břevna, dorážka Matěje Černého minula  branku o centimetry. A přišel trest, ve 45.minutě únik hostů středem obrany a z první střely na branku vyrovnání na poločasových 1:1.

Jenže hned úvodní minuta druhého poločasu přinesla druhou gólovou přihrávku Jirky Vorlického tentokrát na Honzu Staru a jeho levačka napnula sít ivančické branky. Tento okamžik určil ráz zbytku zápasu, hosté se tlačili za vyrovnáním, měli dvě velké možnosti a my jsme spalovali jeden brejk za druhým. Až do závěrečného hvizdu jsem trnul, že nás za nevyužité možnosti fotbalový Bůh pošle nějakým ušmudlaným gólem do remízy, ale naštěstí se tak nestalo. Výhra je bezesporu zasloužená a velice cenná.

V pátek vyrážíme směr pro nás zakleté Vojkovice, jediný stadion, kde jsme zatím neuhráli ani jeden bodík. Zároveň jsme od návratu do krajského přeboru ještě nevyhráli víc než tři zápasy v řadě. Pokusíme se tak zlomit hned dvě prokletí najednou. Na zápas odjíždí od stadionu autobus ... bude cestou domů tak veselý jako ten z Krumvíře???