�vodn� strana


Mezinárodní turnaj ve Wroclavi.

V termínu od čtvrtka 5.7 do neděle 8.7. byla naše mužstva na mezinárodním turnaji ve Wroclavi. Turnaje se zúčastnilo 180 týmů z 15 zemí a soutěže proběhly v kategoriích U8 až U19. Pavouk turnaje byl zvolen tak, aby všichni účastníci sehráli stejný počet zápasů. Bylo jich šest. Hrálo se nejprve ve skupinách a pokračovalo se až do zápasů o konečné umístění.

Nejlépe si vedli naši starší dorostenci. V kategorii U19 obsadili konečné 5. místo. 4 x zvítězili, 1 x remizovali a 1 x prohráli s FC S&B Vlašim 1:2.

Mladší dorostenci v kategorii U17 skončili na 9. místě s bilancí  3 výher, 2 remíz a 1 prohry s holandským týmem Blauw Wit 0:2 a vezou z Wroclavi Chalenge cup.

Starší žáci v kategorii U14 byli nakonec až na 11. místě, když 3 x zvítězili a 3 x odešli ze hřiště jako poražení.

Děkujeme organizátoru  zájezdu Milanu Stryovi za práci, úsilí a péči, kterou pro jednotlivé týmy před a po čas celého pobytu odvedl. Dále trenérům jednotlivých týmů jmenovitě Jirkovi Šedivému trenéru týmu U19, podruhé Milanu Stryovi a Vlastovi Slanému jako trenérům týmu U17 a Lukáši Martínkovi, Markovi Čejkovi, Tomáši Měkotovi a Leoši Farníkovi trenérům týmu U14, kteří měli na starost naše nejmladší hráče.

Zájezd se uskutečnil za finanční podpory Města Boskovice, Jihomoravského kraje a Jihomoravského krajského fotbalového svazu. Byl pěknou definitivní tečkou za uplynulou sezonou a hráči si mohli užít sportem začátek svých školních prázdnin.

 


© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ