�vodn� strana


Přemysl Kovář dovezl Český pohár do Boskovic.

Přemysl Kovář, odchovanec boskovického fotbalu získal v letošní sezoně se svým klubem SK Slavií Praha vítězství v MOL Cupu - Českém poháru. O svůj úspěch, radost a zkušenosti se přišel podělit s mladými golmany na pravidelný brankařský trénink. Pod vedením trenéra Vafky si přišel zatrénovat i vítěz Českého poháru z roku 2012 a dnes brankář Baníku Ostrava Martin Šustr, který po svém jarním zranění rád přijal pozvání ke společnému brankařskému tréninku.

Nejprve potrénovali tak jako obvykle brankáři přípravek a žáků a po nich následoval společný trénink golmanů dalších mužstev včetně Martina Šustra a pod dohledem Přemka Kováře. A aby nebylo na hřišti v Boskovicích ligistů málo, svou návštěvou akci obohatil i další odchovanec boskovického fotbalu Michal Stříž, který s Opavou letos vykopal postup do 1. ligy.

Určitě velká motivace zejména pro naše mladé brankaře, kteří by to chtěli ve fotbale dotáhnout nejméně tak daleko jako jejich ligoví kolegové. Vše je o talentu a tréninkové píli. Honza Vafka je dnes dostatečně zkušeným trenérem - praktikem, aby je na tuto cestu dokázal připravit.

Děkujeme všem za pěkné fotbalové odpoledne na hřišti v Červené zahradě.

 


© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ