FC Moravský Krumlov - FC Boskovice 3:4 (3:2).

Sestava: Bednář – Černý, Müller, Horák, Živný, Preč, Stara, Daněk, Dračka, Martínek, Havlíček.

Střídali: Novák, Feruga, Kubín, Klimeš.

Branky: Preč, Havlíček, Stara, Martínek.

Zápas v Moravském Krumlově nabídl prvním poločase doslova pět golů a doslova přehlídku brankových příležitostí na obou stranách. 2x jsme dokázali vyrovnat, ale domácí šli přesto o poločase do kabin  s jednogólovým náskokem.

Po přestávce trenér Strya změnil rozestavění mužstva na dva útočníky a tři obránce a náš tým dostal soupeře pod tlak. Nejprve Stara z penalty a posléze Lukáš Martínek otočili skóre zápasu. Pochvalu zaslouží Bednář v bráně a celý tým za to, že udržel na svérazné krumlovské půdě nervy na uzdě a odvážíme do Boskovic 3 body za vítězství 3:4.

Bývala doba, kdy jsme do Krumlova jezdili  hrát s dorostem, se žáky i s muži. Mládežnické týmy žlutomodrých z kvalitních soutěží zmizely, možná by se tímto tématem mohli zabývat krumlovští víc než uražením našeho týmu v diskuzních článcích …  náš problém to není, my máme starosti o něco příjemnější.

V tabulce krajského přeboru skončíme nejhůř sedmí, jestli se posuneme v tabulce ještě výše budeme vědět v pátek 15. června po utkání se Spartou Brno, které hrajeme doma od 17:30 hodin na hřišti v Červené zahradě.

Zveme všechny příznivce boskovického fotbalu.