�vodn� strana


TJ Tatran Bohunice - FC Boskovice 1:1 (1:1).

Sestava: Bednář – Stara, Preč, Müller, Horák, Novák, Hlaváček, Václavek, Dračka, Martínek, Cichra.

Střídali: Feruga, Fiala, Přikryl.

Branka: Preč

K utkání 28. kola jsme přijeli bez Havlíčka, Daňka, Černého a dlouhodobě zraněného Koláře. Při rozvičení před zápasem se zranil Viktor Živný a sezona pro něho nejspíše skončila.

Zápas začal a už jsme prohrávali. Dlouhý aut prolétl kolem všech našich hráčů, míč 2x skočil na drnu přímo ke zcela volnému Švancarovi a ten  ho pohodlně uklidil do sítě. V prvním poločase se však hrál vyrovnaný zápas, Bednář výborně vytěsnil střelu z 25 metrů, ale větší šance měli naši borci. Domácí zachránila nejprve tyč a potom po střele Preče pohotový golman. Ve 43. minutě však Tonda Preč nádhernou ranou vymetl šibenici domácí branky ... kdyby se i v Bohunicích dodržovalo pravidlo o natáčení zápasů krajského přeboru, mohl Tonda opět kandidovat v soutěži o gól týdne.

Bohužel nás však postihla další pohroma, zranil se Dračka a do jámy lvové hlídat Petra Śvancaru šel Dominik Feruga. Přiznám se, měl jsem obavy a stejně rád přiznávám, že Domča byl nejpříjemnějším překvapením dnešního dopoledne.

Druhý poločas jsme byli pod tlakem, domácí do nás bušili jako do kovadliny, ale tak jak jsme se Svratkou Brno byli jasně lepší a nevyhráli, tak se štěstíčko na nás několikrát usmálo. I když to štěstíčko se jmenovalo Bednář, naprosto jistý v řešení situací, perfektně poznal, kdy má vyběhnout a kdy zůstat na lajně. A také Domča Feruga, ze kterého by měla Miluška radost. A to nezačal vůbec štastně, při prvním souboji kolem něj Švancara prokličkoval ovšem od té chvíle Dominik začal hrát výborně pozičně, sbírat balony a Švanci se k jediné šanci dostal až v 90. minutě, kdy ale z úhlu nezakončil přesně. Přežili jsme několik rohů a závarů a v 85. minutě naopak mohl Stara sám před domácím golmanem rozhodnout, ale hlavou v těžké pozici těsně minul. Těsně před závěrečným hvizdem jeden z domácích hráčů doslova Rámosovsky nafilmoval pád nebo respektive tygří skok dva metry do pokutového území a velmi přesný sudí Štipčák si dovolil mu to nezbaštit...

Po závěrečném hvizdu pak domácí diváci i funkcionáři ve vestách předvedli směrem k sudímu takovou spršku výhrůžek, že jsem si opět vzpomněl na těch pár slov 10% oproti tomuto, za které jsme na podzim dostali vysokou pokut.

Našim hráčům patří za výkon veliké poděkování.


© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ