�vodn� strana


Boskovice s Břeclaví bez gólu.

Nejdůležitější zápas sezony, který pravděpodobně určí mistra krajského přeboru staršího dorostu. Boskovice přivítají na jaře doposud neporaženou Břeclav. Zápas bude o to pestřejší, jelikož Boskovice na svém domácím svatostánku neztratily ani bod. Přijďte podpořit boskovický dorost v jeho nejdůležitějším zápase a zpříjemnit si tak fotbalovou sobotu.

Tak zvali naši dorostenci na svůj klíčový zápas sezony. Skončil smutně porážkou 0:1, přinesl pěkný zápas před spoustou diváků z Boskovic i Břeclavi. Porážka bolí, ale za výkon se naši dorostenci stydět nemusí. Nechali na hřišti všechny své síly, vytvořili si bezpočet šancí, tlačili soupeře v závěru utkání až drtivě, ale kýžený úspěch to nepřineslo.

Je to jen sport, taková utkání bývají, nehraje se na šance, ale na góly a ty rozhodují o bodech. Tentokrát je odvážejí hosté, naši gól nevstřelili. Mohli se o to pokusit i ze značky pokutového kopu, pomezní rozhodčí Cápal z Bačova byl jiného názoru a faul na našeho útočníka posunul signalizací hlavnímu k překvapení všech za čáru velkého vápna … je škoda, když po tak důležitém zápase zůstane v hlavách hráčů pocit ovlivnění výsledku nesprávným verdiktem sudího.

Čekají nás ještě 3 mistrovské zápasy, věříme v 9 bodů a těšíme se, že bojovný duch naše dorostence neopustí.

Na fotkách Petra Nečase přinášíme krásné záběry z utkání.

 
© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ