�vodn� strana


FC Boskovice - TJ Sokol Lanžhot 1:1 (1:1).

Sestava: Klimeš – Stara, Černý, Preč, Müller, Novák, Václavek, Daněk, Dračka, Havlíček, Martínek.

Střídali: Hlaváček, Fiala, Feruga, Pokorný.

Branka: Stara

Zápas s Lanžhotem sliboval zajímavý zážitek a už před zápasem bylo veselo. Pan delegát Hulcký, který je velkým fanouškem našeho klubu a jeho náklonnost k nám nás stála na podzim nemalý finanční obnos od DK se zajímal kolik pořadatelů bude na místě, kdo bude z pořadatelů na kterém místě, co tam bude dělat. Tak říkám: Pane delegáte, je lékař se dvěma atestacemi dostatečně kvalifikován obstarat nosítka?? Po kratší odmlce jsem v této nejtěžší zkoušce svého života dostal svolení a zápas mohl vypuknout. Až to řeknu tatínkovi, bude na mě pyšný.

V zápase samém jsme zpočátku větší bojovností profesorsky hrající Lanžhot přehrávali, po akci Honzy Nováka se dostal k míči jeho jmenovec Havlíček , ale trefil dobře postaveného golmana. Hosté se dostali do dvou nebezpečných brejků, ale jinak jsme byli nebezpečnější my. A zaslouženě jsme šli do vedení, když kombinační akci zakončil Honza Stara blíže neurčitelným místem svého těla přesně k tyči. Naše vedení dlouho netrvalo, když jsme v euforii nepokryli ve vápně střelce Čambala a ten vyrovnal. Záhy se však kanonýr Lanžhotu předvedl v mnohem horším světle a zezadu našemu hráči prošlápl achilovku. Dostal za to žlutou kartu ...

Po pauze jsme byli opět blízko vedoucímu gólu, Tonda Preč se uvolnil a rozezvučel tyč za již překonaným golmanem hostů. V 66.minutě se předvedl opět Čambal, když ve vápně bez kontaktu teatrálně upadl přes našeho golmana Klimeše a dostal za filmování druhou žlutou a tím i červenou kartu … Po tomto momentu Lanžhot ukázal své kvality. Přestal hrát profesorsky, začal bojovat, kombinovat a i v deseti byl velmi nebezpečný. Gól však už nepadl, naše obrana s dnes výborným Klimešem odolala a ani ze dvou našich velkých šancí na straně druhé rozhodnutí nepadlo.

Po zápase toho ze strany vedoucích a trenérů Lanžhota směrem k rozhodčím padlo hodně ostrých slov. Být to z naší strany, tak toho flastra nechci vidět. Naštěstí my všichni pořadatelé jsme vzorně nastoupili při odchodu mužstev v oranžových vestách jako vojáci na schody a snad jsme tím plně uspokojili i náročného delegáta pana Hulckého ... myslím stran fotbalových předpisů.  

 


© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ