�vodn� strana


FC Boskovice - SK Vojkovice 3:2 (3:1).

Sestava: Klimeš – Černý, Preč, Horák, Novák, Živný, Hlaváček, Daněk, Dračka, Havlíček, Martínek.

Střídali: Fiala, Pokorný, Feruga, Václavek.

Branky: Černý 2, Preč

Vložené nebo spíše odložené prvomájové kolo přineslo našim barvám hodně vydřené vítězství v zápase, který se vyvíjel v náš prospěch naprosto jednoznačně. Třicet minut se hosté nedostali na dostřel naši branky, prohrávali o tři góly a jejich golman na spoluhráče zoufale křičel, aspoň trochu hrajte ať nedostaneme deset ...

První gól vsítil Tonda Preč po pěkné přihrávce muže zápasu Matěje Černého. Právě Mates přidal druhý a třetí gól nejprve chytrým lobem a poté přesným zakončením z malého vápna. Hosté však ze své první akce snížili, když naše obrana zaspala a Poláček přehodil vyběhnuvšího Klimeše. Od té chvíle se už hrál docela jiný zápas. Tentýž hráč pak mohl do poločasu v dalších dvou šancích zkorigovat stav znovu.

Druhý poločas přinesl bouchanou z obou stran, naši  zazdili několik velmi nadějných přečíslení, hosté se ale také do nějakých superšancí nedostávali. V 76. minutě se při srážce s vlastním obráncem zranil hostující golman ve snaze zmařit přihrávku našich bezprostředně před vojkovickou brankou. Honza Havlíček ve vyložené šanci chtěl ještě nezištně přihrát Romanu Hlaváčkovi, vojkovický golman jeho úmysl vystihl, svůj zákrok však nestihl korigovat a srazil se docela nešťastně se svým spoluhráčem. Volala se záchranka, naštěstí podle zpráv by snad mělo být vše v pořádku, přejeme brzké uzdravení.

Brzké uzdravení budou potřebovat i naše nervy, v 90. minutě Daněk musel zasáhnout míč rukou na brankové čáře a byla z toho penalta a navzdory mezinárodně uznávanému usnesení o dvojím trestu i červená. Po proměněné penaltě ještě hlavní arbitr nastavil dlouhé čtyři minuty, ale skóre se již nezměnilo. 

Co dodat? Body jsou doma, do kategorie vyloučených hráčů jsme si připsali další položku.

V sobotu dopoledne hrajeme v Bosonohách. 

 
© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ