�vodn� strana


FC Boskovice - FC Dosta Bystrc 1:3 (1:1).

Sestava: Bednář – Stara, Kolář, Černý, Preč, Horák, Živný, Daněk, Dračka, Havlíček, Martínek.

Střídali: Fiala, Hlaváček, Novák, Václavek.

Branka: Havlíček

Dnešní zápas jsme začali v euforii ze dvou venkovních výher, kterou podpořil rychlý vedoucí gól Honzy Havlíčka. Právě náš kanonýr mohl hned v páté minutě náskok navýšit, ale tentokrát prováhal ideální příležitost k přelobování hostujícího golmana a záhy spálil supertutovku Honza Stara.

Na druhé straně nejprve Bednář zachránil jasnou šanci hostujícího Urbana, ale potom naší obraně těsně nevyšel ofsajd systém a z hraniční situace, kterou nedokážu 100% posoudit ani z videa, padl vyrovnávací gól ... ale pomezní rozhodčí měl asi ostříží zrak a viděl že bystrcký útočník v ofsajdu není.

Poté se přitvrdilo, při některých bystrckých faulech jsem si říkal, že žlutou kartu nechal sudí asi doma. A zřejmě nechal, protože při prvním ostřejším zákroku z naší strany přišla ihned červená. Dostal ji Stara, když soupeře dojel na naši útočné polovině naprosto zbytečně. Druhá věc je, že podle pravidel se mělo hodně žlutit i na straně druhé, kde všechny unfair zákroky procházely v naprostém klidu ... tak trochu jsem se vrátil do studentských let, kdy jsem na bystrckém stadionu sledoval sezonu, kdy Dosta vyhrála divizi a postoupila do MSFL. Po konci zápasů jsem pak se zájmem stával u hostující kabiny a poslouchal klení hráčů.

Proti deseti sehrála Bystrc druhý poločas velmi takticky, nehnala se bezhlavě dopředu, ale počkala si chytře na šance a ty využila. Druhý gól padl z rohového kopu a dobře sehraného signálu a třetí po brejku do otevřené obrany. Kdybychom takto zakončili některý z našich protiútoků na začátku zápasu, vítězný pokřik by se linul z naší kabiny.

Nic nenaděláme, v úterý na státní svátek hostíme Vojkovice. Hlavu nahoru a bojujeme dál.  

 
© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ