FC Boskovice - Tatran Rousínov 1:1 (0:1).

Sestava: Klimeš – Stara, Černý, Preč, Müller, Horák, Novák, Živný, Daněk, Havlíček, Martínek.

Střídali: Hlaváček, Fiala, Dračka.

Branka: Daněk

Dnešní zápas se dá zhodnotit tak, že jsme hráli dobře prvních patnáct a posledních deset minut a mezitím se zápas hodně podobal nevýraznému výkonu z Moravské Slavie ... začali jsme zhurta a v 15. minutě jsme litovali tří zahozených tutovek, ve dvou případech naši střelci ani netrefili branku ,jednou hosty zachránil golman Řepka. Ve 29. minutě přišel povedený brejk hostů, dlouhý pas za obranu a Divácký chladnokrevně prostřelil Klimeše. Klimeš nás pak hned za minutu zachránil před jistým druhým gólem a poločas jsme končili v hlubokém útlumu ...

Druhý poločas začal tak, jak skončil první ... ani střídající Roman Hlaváček tentokrát hru nerozhýbal, ale popravdě ani moc nemohl. Hráli jsme tak vědecky propracovanou složitou zónovou hru, že v ní nezůstalo moc prostoru pro normální jednoduchý fotbal, který hráli hosté. Dvakrát či třikrát si hráči v zeleném vyměnili míč a bylo z toho několik přečíslení ze kterých mohl padnout pojištovací gól. Naštěstí pro naše barvy - nepadl. Až vyloučení hostujícího Mrnuštíka změnilo poměr sil na hřišti, ne tak, že by naši začali hrát lépe, ale spíše bojujícím hostům začali síly docházet síly.  Pět minut před koncem ještě zachránila hosty tyč a v následném náporu pak asi na 3x odvraceli míč z brankové čáry.

A tak vyrovnání padlo až v samém závěru, kdy Daněk využil přihrávky za obranu a  přece jen srovnal skóre zápasu na konečných 1:1.

Fotbalový Bůh tímto gólem ani tak neodměnil nás za zlepšenou hru, jako spíše potrestal hosty za až příliš časté  poléhávání na trávníku a zdržování hry v průběhu celého druhého poločasu a zejména v závěru utkání.

Další zápas sehrajeme v sobotu 21. dubna v Bučovicích.