�vodn� strana


SK Moravská Slavia Brno - FC Boskovice 2:0 (0:0).

Sestava: Klimeš – Černý, Müller, Horák, Novák, Preč, Stara, Daněk, Havlíček, Martínek, Kubín.

Střídali: Hlaváček, Dračka.

Na fotbale je hezké to, že je každý zápas úplně jiný a v případě našeho A týmu to platí dvojnásobně. Během jednoho týdne titíž hráči předvedli výkon divizní úrovně proti Mutěnicím a záhy výkon okresní úrovně na hřišti poslední Moravské Slavie.

V zápase se odehrávalo dění mezi šestnáctkami, oba týmy přihrávali balon do předem neurčených prostor, minuty ubíhaly a nic se nedělo ... V jediné, ale zato obrovské šanci se ocitl domácí útočník, když jeho šanci zmařil výborně pohotový Klimeš, na druhé straně zahrozil pouze Stara rychlým průnikem z levé strany, jeho přihrávku však spoluhráči před opuštěnou brankou minuli.

Ve druhém poločase se z fotbalové nudy vylíhly pouze dva gólové okamžiky ... V  tom prvním náš hráč nádherně zavěsil po rohovém kopu za záda bezmocného Klimeše, bohužel však do vlastní brány. Ani inkasovaný gól v našich hráčích neprobudil chuť zařadit na vyšší rychlostní stupeň a dostat soupeře do úzkých. Domácí se zakopali před šestnáctkou, odkud odkopávali míče a žádnou velkou snahu o útočení rovněž neprojevovali a tak časomíra pomalu doběhla do 90. minuty. V ní přece jen domácí předvedli rychlejší akci směrem dopředu, kterou zakončili přesnou střelou a druhým golem v naší síti … oba týmy byly rády, že zápas končí.

 

Foto: Luboš Slezák

 


© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ