�vodn� strana

Velikonoční turnaj starších přípravek.

Velikonoční pohár si odvezla Jihlava.

V pátek 30. března se na fotbalovém hřišti s umělým povrchem v areálu Červená zahrada konal Velikonoční turnaj fotbalových přípravek za účasti 14 mužstev, která byla rozdělena do dvou skupin.

Patronem turnaje byl místostarosta města Boskovice Petr Malach, který společně s Lukášem Vorlickým, hráčem italské ligy a Lukášem Martínkem z FC Boskovice, předali medaile a diplomy všem mužstvům, medaile a poháry třem nejlepším:

1. FC Vysočina Jihlava
2. FC Velké Meziříčí
3. FK Slavonín

Předali také individuální ocenění nejlepšímu střelci turnaje a All Stars Teamu.

Turnaje se zúčastnilo mužstvo z partnerského města Levice, které obsadilo 9. místo a domácí mužstvo FC Boskovice bylo na 13. místě.

Nejmladší fotbalové naděje využily příležitosti a vyfotily se s Lukášem Vorlickým.
Ten začal své fotbalové krůčky právě u nás a v roce 2013 se stali v kategorii starších přípravek  s týmem FC Boskovice přeborníky Jihomoravského kraje.
Přikládáme i foto tehdejšího mužstva s trenérem Vykoukalem a pohár.
Stojící zleva: vedoucí mužstva Sychra Tomáš, Vorlický Lukáš (nyní Atalanta Bergamo IT), Horváth Dominik (nyní TJ Chvalčov), Janíček Martin (nyní 1.SK Prostějov), Sychra Filip (nyní FCB mladší dorost), Kocůrek Filip (nyní Zbrojovka Brno), Učeň Radek (nyní 1.SK Prostějov), trenér Vykoukal Josef.
Spodní řada hráči zleva: Sychra Lukáš (nyní FCB mladší dorost), Boček Vladimír (nyní FCB starší žáci), Petrů Vladimír (nyní FCB mladší dorost), Lokaj Daniel (nyní FCB mladší dorost), Černý Tomáš (nyní Sigma Olomouc), Borek Jiří (nyní FCB starší dorost), Alexa Štěpán (nyní FCB mladší dorost).

Text a foto: Jaroslav Parma