�vodn� strana


Ples sportovců s vyhlášením nejlepších sportovců Boskovic.

Mezi nejlepšími sportovci města Boskovic jsou opět naši fotbalisti = > hráči, kolektiv či trenér. Je to určitě velké ocenění pro členskou základnu klubu. 

V jednotlivcích byl za své výkony v reprezentaci malého fotbalu a zisk titulu mistra světa vyhodnocen Ondřej Paděra odchovanec boskovického velkého fotbalu. S fotbalem začínal jako malý žáček na našem hřišti, dále působil v klubech 1.SK Prostějov, Zbrojovka Brno, FC Dosta Bystrc, Tatran Liptovský Mikuláš, TJ Svitavy, MS Břeclav a v současné době je hráčem třetiligového FK Hodonín. Malý fotbal dnes ještě nemá svou historii ani základnu mladých hráčů, proto využívá služeb hráčů hrajících ve velkém fotbalu, kteří nemají podepsanou profesionální smlouvu a jsou ochotni se tomuto druhu fotbalu věnovat. Fotbal je velkým Ondrovým koníčkem proto je i hráčem malého fotbalu a my mu jeho úspěchy moc přejeme a gratulujeme. Malý fotbal ho dostal do podvědomí široké sportovní veřejnosti a přinesl mu úspěch a popularitu nejen v našem městě.
Mezi kolektivy byli vyhodnoceni starší dorostenci FC Boskovic za své výsledky a umístění v Krajském přeboru JmKFS. V konkurenci dalších 13nácti týmů z jižní Moravy jsou v průběžné tabulce po podzimní části soutěže na 1. místě a my si budeme přát, aby sezona 2017/18 skončila opětovným postupem do vyšší soutěže. Kádr mužstva tvoří hráči, kteří vstoupili do své poslední dorostenecké sezony Hlaváček, Šafr, Řehoř, Tichý, Chládek, Cichra a Sedlák, o rok mladší Štěrba D., Odehnal, Pokorný, Pinkava a Stejskal a potom i ti, co jsou věkem ještě mladšími dorostenci Papoušek, Havelka, Štěrba R. a Fiala. Vše z branky jistí nejmladší člen kolektivu brankář Borek.Trenérem týmu je pan Jiří Šedivý.
V kategorii trenér roku převzal své ocenění za dlouholetou trenérskou práci s mládeží pan Vladimír Petrů. V roce 2014 po rychlém ukončení trenérské práce pana Odehnala a jeho odchodu do Kunštátu převzal v rozehrané soutěži mužstvo mladších žáků a od té doby se věnuje trénování našich mladých fotbalistů dosud. V současné době je trenérem mužstva mladších žáků, kde trénuje i svého syna Štěpána. V uplynulém roce se se svým týmem starších žáků umístil na 3. místě v soutěži krajského přeboru. V tom týmu vedl pro změnu svého staršího syna Vláďu. Je kvalitním trenérem a v tandemu s vedoucím mužstva Josefem Dvořáčkem dobrým příkladem člověka a sportovce nejen pro své děti, ale i pro ostatní hráče týmu.
Všem vyhodnoceným a oceněným za klub FC Boskovice blahopřejeme a ze všeho nejvíce pak panu Janu Horákovi, který byl uveden do síně slávy Města Boskovic za svou dlouholetou trenérskou práci s mládeží oddílu plavání SVČ Boskovice.© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ