�vodn� strana


Halové turnaje zvládáme na výbornou.

Další halový turnaj našich hráčů čekal tentokrát dorostence. Trenéři Strya a Slaný se rozhodli dát příležitost starším i mladším hráčům a ti také vytvořili dvě čtveřice, které se pravidelně v zápasech střídali. A v brance vše jistil už tradičně Jirka Borek, kterému nedělá problém postavit se do brány jakéhokoliv našeho mužstva.

Celým turnajem prošel náš tým bez jediné porážky. Ve skupině zdolal nejprve domácí Jaroměřice 2:1, poté Brodek 6:0 a nakonec Moravskou Třebovou 9:4. V semifinálovém zápase porazili Konici 3:1 a do finále nastoupili proti diviznímu týmu Svitav a vyhráli 5:2.

Strávili jsme v jaroměřické hale krásný sobotní den, viděli jsme spoustu šikovných kluků, kterým učaroval fotbalový míč. A že jsme zvítězili, je jen krásnou třešničkou na dortu, navíc podpořenou i dalším individuálním oceněním, když se nejlepším střelcem turnaje stal náš Štěpán Pinkava.

Vítězství našeho týmu bylo plně zasloužené, pouze první zápas s Jaroměřicemi jsme se v hale trošku hledali … pak už o našich výkonech a výsledcích nebyl žádný pochyb.

V sestavě vítězného týmu nastoupili:  Honza Fiala, Štěpán Pinkava, Milda Pokorný, Dan Štěrba, Jirka Borek, Vláďa Petrů, Matěj Letfus, Martin Stanček a Radim Štěrba.


© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ