�vodn� strana


TJ Sokol Lanžhot - FC Boskovice 6:0 (2:0).

Sestava: Bednář – Horák, Daněk, Václavek, Černý – Kolář, Stara, Živný, Preč, Martínek  – Novák.

Střídali: Feruga, Růžička, Kubín, Henek.

Jelikož pracovní a zdravotní potíže nedovolily ani jednomu ze stálých agentů korespondentů zápas osobně navštívit, bude hodnocení stručné.

Lanžhot jako nováček loňského ročníku měl dlouho sestupové starosti a tak podobně jako Tišnov volil jinou fotbalovou strategii. 

Pro tuto sezonu tým z Podluží doplnil a vyzbrojil svůj kádr o hotové hráče, kteří v minulosti působili v ligových kádrech Českých Budějovic, Karviné, Slovácka, Třince, Zbrojovky či jihlavské Vysočiny a o bývalé prvoligové hráče ze Slovenska a kráčí za postupem do divize.

K tomu, abychom tam něco uhráli by se muselo sejít více okolností najednou. Jenže včera šlo všechno špatně, rychlý gól v naší síti, ještě v prvním poločase červená karta bez žlutého varování pro stopera Václavka a v deseti čelit nabuzeným domácím vlčákům bylo nad naše současné možnosti. Nicméně je sympatické to, že fotbal v Podluží ožívá, tribuny stadionu Na Šlajsi se plní diváky.

Tak budeme lanžhotským přát, ať se díky tomu probudí i jejich mládež. Dřívější  fotbalová bašta má své žáčky a dorostence pouze v 1. třídě JmKFS a nevedou si v těchto soutěžích zdaleka tak dobře, jak preferované mužstvo dospělých. Věříme, že to na jaře v domácím prostředí potrápíme více.

Teď už je ale potřeba se soustředit na sobotní zápas proti týmu z Ráječka. 


© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ