�vodn� strana


FC Sparta Brno - FC Boskovice 1:1 (1:0).

Sestava: Bednář – Müller, Daněk, Václavek, Černý - Stara, Živný, Preč, Hlaváček  – Martínek, Novák.

Střídali: Horák Jan, Růžička.

Branka: Černý.

Středeční dohrávka 15. kola nás zavedla v krátké době podruhé, ale zdaleka ne na podzim naposledy k řece Svratce, protože na jejím břehu má v Komárově stadion brněnská Sparta.

Zde jsme sehráli zápas dvou rozdílných poločasů, v tom prvním se popravdě řečeno nehrál nijak závratný fotbal ani z jedné strany. V naší hře bylo dosti nepřesností, útočné akce končily nepřesnou přihrávkou a tak jsme si šance nevytvářeli. Pro naše mužstvo bylo nepříjemné brzké střídání Robina Müllera, už v 11. minutě hry pro zranění. Na jeho post naskočil Honza Horák, který byl dlouhou dobu mimo hru z téhož důvodu již od utkání s Moravským Krumlovem. Domácí však také mnoho fotbalové krásy nenabídli a jediný gól vstřelili, když naše obrana zaváhala při bránění standartní  situace, odvrátila míč přesně na nohu domácí záložníka a ten otevřel skóre. Krátce před pauzou měl vyrovnání na noze Tonda Preč, vystřelil razantně, ale těsně minul bránu.

Druhý poločas jsme přestali hrát kopanou a začali hrát fotbal. Dali jsme míč na zem, více kombinovali a domácí přiváděli do úzkých. Vyrovnání přinesla 62. minuta, kdy se po kopu z rohu dostal míč k Živnému, jeho střelu ještě domácí odvrátili z brankové čáry, ale Černý doklepl míč do branky bezmocného sparťanského týmu.

Jedinou šanci Sparty ve druhém poločase zlikvidoval famozně Bednář, když vyrazil střelu Lopraise, ale jinak se šance objevovaly jen na naší straně. Další střelu Živného opět domácí vykopávali z prázdné brány, Stara i Novák šli sami na brankáře, ale přesnější zakončení je stále asi jedinou slabinou naší hry a tentokrát nás zřejmě připravilo o další body.

Po zápase trenér Havlíček nejásal nad bodem získaným venku, ale byl spíše zklamaný, že jsme zápas nedotáhli do vítězství. Ale nebuďme neskromní. Po šesti zápasech jsme měli 4 body, teď jich máme na svém kontě 14.

V neděli nás čeká nejdelší zájezd na nejtěžší podzimní zápas na půdu vedoucího týmu Lanžhota …. tam teoreticky nemáme co ztratit. Tamní tým před sezonou hodně posílil a zatím je v čele tabulky, když zatím nepoznal hořkost porážky.

Na zápas bude vypraven autobus i pro příznivce. ODJEZD 11:45 ze hřiště.
© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ