�vodn� strana

Starší dorostenci porazili Veselí a jsou na čele soutěže.

FC Boskovice dorost starší – FC Veselí nad Moravou 6:0 (3:0).

K zápasu proti vedoucímu týmu tabulky jsme nastupovali s odhodláním učinit vše pro vítězství a vybojovat na  domácím trávníku všechny 3 body. To by nám zaručovalo i prvenství v průběžné tabulce krajského přeboru. Tomu odpovídala i celotýdenní tréninková příprava. Zápas jsme chápali jako jeden z vrcholů podzimní části soutěže.

Nakonec to bylo celkem jednoznačné utkání. Naši dobře kombinovali, hned od počátku utkání jsme si vytvořili 100% gólovky, ale ani Pokorný, ani Havelka a ani Hlaváček míč do sítě netrefili. A tak první gól padl až v 30. minutě hry. Po přesně zahraném rohovém kopu hlavou zavěsil  Šafr a do poločasu jsme své vedení navýšili na 3:0.

Do druhé půle jsme nastoupili s úkolem zápas definitivně rozhodnout a to se také povedlo. Už v 54. minutě to bylo 5:0 a nebylo co řešit. Nutno říct, že soupeř to asi zabalil už v poločasové přestávce a nebyl schopen ani ochoten se osudu zápasu vzepřít. Hráči Veselí  měli  ve svých hlavách, že nastoupili v oslabené sestavě a nebyli  ochotni sáhnout si na hranu svých sil a ukázat, že přesto jsou soupeřem, co se jen tak nevzdává. I nám se stává, že nejstarší kluci v rámci klubové hierarchie už naskakují do zápasů dospělých, do mužstva jsou nasazováni zase další mladí hráči a na place to není ani poznat.

Skóre utkání se zastavilo na šesti brankách v síti soupeře, zahráli si všichni včetně početné lavičky a nám přibylo další čisté konto. Další utkání hrajeme v sobotu 7.10. v Břeclavi. Je to tým, stejně jako náš, dříve divizní a tak čekáme urputný boj o body.

FC Boskovice dorost mladší –  FC Veselí nad Moravou 10:0 (6:0).

Utkání mladších dorostenců mělo ještě jednoznačnější průběh. Už po čtvrthodině hry svítilo na ukazateli skóre 3:0 v náš prospěch a hrálo se prakticky na jednu branku. Mladší dorostenci z Veselí na rozdíl od svých starších spoluhráčů alespoň bojovali, byli tvrdí v osobních soubojích  a pokud se dostali do kontaktu s našimi hráči byly to souboje na hraně faulů. I tak však skóre utkání aritmeticky narůstalo a přesto, že jsme už o poločase a dál během hry prostřídali všechny náhradníky nakonec veselské borce desítka neminula.