�vodn� strana


Mladší žáci společně se starší přípravkou zahájili přípravu soustředěním.

Společným soustředěním v našem areálu Červené zahrady zahájili svoji sezonu mladší žáci spolu se starší přípravkou. 


O patnáctku kluků se po dobu čtyř dnů postaral hlavní organizátor fotbalového kempu Lukáš Martínek, při trénincích a dalších společných aktivitách mu sekundovali Zlatka Greplová, Honza Havelka a Vladimír Petrů.


První den nám nepřálo počasí, a tak jsme při trénincích dali zavděk útrobám našeho zimního stadionu. 


Druhý den se počasí naštěstí umoudřilo a po dopoledním tréninku a obědě jsme vyrazili na kolech na prohlídku útrob boskovické přehrady, kam jsme se dostali jako jedni z posledních před její rekonstrukcí. Dále jsme pokračovali na trailové stezky v novém sportparku. 


Třetí den jsme, mimo jiné, podnikli cyklovýlet do lanového centra ve Western parku, kde si kluci potrénovali trochu jiné svaly, než je obvyklé při fotbale. Večer, před naší poslední společnou nocí, jsme si rozdělali oheň, opekli buřty, přísně zhodnotili pořádek v jednotlivých chatkách, popovídali si, poslechli písničky a po náročném dni usnuli nejen kluci jako buci.


Poslední den jsme si nejprve posunuli budíček až k deváté hodině, po snídani zahráli různé hry s míčem, naobědvali se v restauraci Špejchar (kde nám po celou dobu výborně vařili) a nakonec jsme si zahráli fotbálek o pizzu. V podvečer proběhlo loučení a pro kluky si postupně začali jezdit rodiče - až nám všem bylo líto, že to tak rychle uteklo ...

 

Vladimír Petrů

Foto: Jan Havelka
© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ