�vodn� strana






Krajské soutěže rozlosovány.

Losovací aktiv fotbalových klubů JmKFS  se konal ve středu dne 28.6.2017 v hotelu Avanti Brně. 

Dle §17 SŘF se Losovacího aktivu povinně účastnili zástupci všech členských klubů, které podaly přihlášku do soutěží JmKFS pro SR 2017/2018 a které jsou oprávněny startovat v příštím SR soutěží JmKFS.

ROZLOSOVÁNÍ  mužstev FCB  (úřední termíny)  

MUŽI A Krajský přebor:

13.08.  SK Vojkovice - A muži

20.08   A muži – FC Veselí nad Moravou

23.08   A muži – FC Moravský Krumlov (středa)

27.08.  FK Mutěnice - A muži

03.09.  A muži – SK Moravská Slavia Brno

10.09.  Tatran Rousínov - A muži

17.09.  A muži – FC Bučovice

24.09.  FC Dosta Bystrc - A muži

28.09.  FC Sparta Brno - A muži (čtvrtek)

01.10.  A muži – FK SK Bosonohy

08.10.  TJ Sokol Lanžhot - A muži

15.10.  A muži – SK Olympia Ráječko

23.10.  FC Svratka Brno - A muži

30.10.  A muži – TJ Tatran Bohunice

06.11.  A muži – FC Ivančice

 

ST+ML DOROST Krajský přebor:

13.08.  FC Ivančice - dorost ST+ML

20.08.  dorost ST+ML – FC Medlánky

27.08.  FC Kuřim - dorost ST+ML

03.09.  dorost ST+ML - Újezd u Brna / Měnín

10.09.  TJ Tatran Starý Lískovec - dorost ST+ML

17.09.  dorost ST+ML – TJ Sokol Velké Němčice

24.09.  FC Sparta Brno B - dorost ST+ML

01.10.  dorost ST+ML – FC Veselí nad Moravou

08.10.  MSK Břeclav-dorost ST+ML

15.10.  dorost ST+ML - ČAFC Židenice

22.10.  Slatina / Slovan - dorost ST+ML

29.10.  dorost ST+ML – FK Hodonín B

05.11.  dorost ST+ML – FC Slovan Rosice


B DOROST 1. třída:

13.08.  dorost B – TJ MH Knínice

20.08.  FK Kunštát - dorost B

27.08.  dorost B – SK Moravská Slavia Brno

03.09.  AFK Tišnov - dorost B

10.09.  dorost B – Bohunice / Bystrc

17.09.  FK MKZ Rájec - dorost B

24.09.  dorost B – SK Šlapanice

01.10.  TJ Sokol Dědice - dorost B

08.10.  dorost B - FK Drnovice

15.10.  SK Olympia Ráječko - dorost B

22.10.  TJ Tatran Rousínov - dorost B

29.10.  dorost B –FC Bučovice

05.11.  FC Soběšice - dorost B

 

ST+ML ŽÁCI  Krajský přebor: 

26.08.  FC Slovan Rosice - žáci ST+ML

02.09.  žáci ST+ML – FC Ivančice

09.09.  FC Veselí nad Moravou - žáci ST+ML

16.09.  žáci ST+ML – FC Svratka Brno

23.09.  MSK Břeclav - žáci ST+ML

28.09.  TJ Tatran Bohunice - žáci ST+ML (čtvrtek)

30.09.  žáci ST+ML – FC Kyjov

07.10.  FK Baník Ratíškovice - žáci ST+ML

14.10.  žáci ST+ML – ČAFC Židenice

21.10.  FC Kuřim - žáci ST+ML

28.10.  žáci ST+ML – Slatina / Slovan Brno 
















© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ